ФАКУЛЬТЕТ МЕХАТРОНІКИ ТА КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Спеціальність 174 «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка»
Освітня програма «Компютерно-інтегровані технологічні процеси та виробництва»
Освітній ступінь «магістр»
КАФЕДРА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТА КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Рівні освіти, на які проводиться набір вступників:
Другий (магістерський) рівень вищої освіти.
Навчання проводиться за держзамовленням та за кошти фізичних чи юридичних осіб.
Для вступу для здобуття освітнього ступеня магістр вступники складають Єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови і загальних компетенцій, фаховий іспит та подають мотиваційний лист.
Вступ на навчання для отримання освітнього ступеня «магістр» проводиться згідно «Правил прийому до Київського Національного Університету технологій та дизайну».
Телефони та контакти приймальної комісії
Адреса: 01011 м. Київ, вул. Мала Шияновська (Немировича-Данченка), 2, навчальний корпус 4, 2 поверх.
Телефон для довiдок: +38044-256-29-75
e-mail: pk@knutd.edu.ua
Мета освітньої програми – підготовка фахівців, які володіють глибокими знаннями, а також базовими й професійними компетентностями в галузі комп’ютерно-інтегрованих технологій та роботехнічних систем, що направлено на здобуття навиків для здійснення наукових досліджень проблем з автоматизації технологічних процесів, теоретичного обґрунтування автоматизованого керування на виробництві та здійснення наукової діяльності в напрямах, що потребують новітніх розробок стосовно вдосконалення існуючих комп’ютерно-інтегрованих автоматизованих систем керування. Основними цілями програми є: підготовка інженерів, здатних до комплексного розв’язання складних задач і проблем створення, вдосконалення, модернізації, експлуатації та супроводження систем автоматизації, їх компонентів, кіберфізичних систем, технологій цифрової трансформації, що стоять за завданнями Industry 4.0, сприяють процесу швидкої адаптації продукції та послуг підприємств і компаній, а також забезпечують перехід від фізичного світу до цифрового. Акцент робиться на проєктування і створення високотехнологічних, ефективних комп’ютерно-інтегрованих систем автоматизації для керування процесами виробництва та робототехнічними комплексами, для отримання конкурентоспроможної продукції галузі.
Фахівці з автоматизації, комп’ютерно-інтегрованих технологій та робототехніки мають широкі можливості для працевлаштування в різних галузях промисловості, а також у сфері наукових досліджень та розробок, що вимагають автоматизації та оптимізації технологічних процесів, інтеграції інноваційних систем для підвищення ефективності, безпеки та якості виробництва. Діяльність фахівців з автоматизації спрямована на створення та впровадження передових рішень, що забезпечують зростання продуктивності та конкурентоспроможності.
Програмні результати навчання:
Навчання в університеті
Навчальний процес в університеті організовано із застосуванням сучасних комунікаційних технологій, що включають використання «Модульного середовища освітнього процесу КНУТД», «Електронного журналу», «Zoom», «Google Meet» та інших платформ. «Модульне середовище освітнього процесу КНУТД» забезпечує студентам зручний доступ до електронних освітніх ресурсів, серед яких конспекти лекцій, методичні вказівки, підручники, навчальні посібники, презентації та інші навчальні матеріали.
Кадрове забезпечення
Всі науково-педагогічні працівники, що забезпечують освітню програму за кваліфікацією, відповідають профілю і напряму освітніх компонентів, що викладаються; мають необхідний стаж педагогічної роботи та досвід практичної роботи. В процесі організації навчання залучаються професіонали з досвідом дослідницької, управлінської, інноваційної, творчої роботи та роботи за фахом.
Матеріально-технічне забезпечення
Матеріально-технічне забезпечення дозволяє повністю забезпечити освітній процес протягом всього циклу підготовки за освітньою програмою. Стан приміщень засвідчено санітарно-технічними паспортами, що відповідають чинним нормативним актам.
Після успішного завершення навчання випускники отримують диплом про повну вищу освіту встановленого державного зразка за спеціальністю 174 Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка: магістр з автоматизації, комп’ютерно-інтегрованих технологій та робототехніки – 1,4 роки навчання (денна або заочна форми навчання на базі спеціаліста, або бакалавра).
Військова підготовка
Паралельно з вищою освітою, студенти мають можливість здобути військово-облікову спеціальність «Організація продовольчого, речового, шкіперського і торгівельно-побутового забезпечення». з отриманням по закінченню офіцерського звання. Для проходження військової підготовки в розкладі занять студентам відводиться окремий час навчання.
Всім студентам факультету Мехатроніки та комп’ютерних технологій, за бажанням пропонується проживання в гуртожитках, які розташовані неподалік від навчальних корпусів університету.
Можливе навчання за індивідуальним, зручним для студента, графіком, що дозволяє поєднувати навчання з роботою.