КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

 

Дисципліна вільного вибору студентів спеціальної професійної підготовки здобувачів освітнього ступеня «магістр» факультету хімічних та біофармацевтичних технологій (ДВСПП)

ОПИС МОДУЛЯ

 

Назва дисципліни:  Реконструкція  виробництв хімічних волокон.

Тип модуля: вільного вибору студента.

Семестри: 2.

Обсяг модуля: загальна кількість годин – 180; кількість кредитів ЄКТС – 6.

Результати навчання:

знати: основи проектування підприємств хімічних волокон, використовуючи нові будівельні матеріали з здійсненням комплексної механізації виробництва будівельно-монтажних робіт;

вміти: проектувати технологічні процеси в різних зонах при утворенні і деформуванні струменів при формуванні волокон;

здатен продемонструвати: знання загальних закономірностей операцій орієнтаційного витягування, кондиціонування і термічної обробки волокон.

володіти: основами для опанування існуючими методами організації проектування та реконструкції підприємств хімічних волокон.

Програмні результати навчання: ПРН 1, ПРН 7, ПРН 12, ПРН 15.

Необхідні обов’язкові попередні та супутні модулі (пререквізити і кореквізити):  фізико-хімічні властивості полімерів та методи їх контролю, методологія сучасних наукових досліджень з основами інтелектуальної власності.

Зміст навчального модуля:  Основні напрями проектування окремих видів підприємств з виробництва волокон. Організація проектування. Види проектів. Стадії проектування. Технічний проект і робочі креслення.  Склад технічного проекту. Особливості розвитку виробництв волокнистих матеріалів та систем на сучасному етапі. Фактори, що треба враховувати при проектуванні нових виробництв по виробництву різних видів волокнистого матеріалу матеріалів. Задачі проектування підприємств з виготовлення хімічних волокон. Основні принципи складання й розробки генпланів при проектуванні підприємств з виробництва волокнистих систем та матеріалів.

Види навчальних занять: лекція, практичне, консультація.

Форми навчання: денна, заочна.

Методи навчання: словесний, пояснювально-демонстраційний.

Методи контролю: усний, письмовий, тестовий, графічний.

Форми підсумкового контролю: екзамен (семестр 2).

Засоби діагностики успішності навчання: індивідуальні завдання, вправи, задачі, перелік питань і  комплекти тестових завдань для модульного та підсумкового контролів.

Мова навчання: українська.