КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

 

Обов’язкова анотована дисципліна здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» освітньо-професійної програми

ПРОМИСЛОВА ФАРМАЦІЯ

ОПИС МОДУЛЯ

 

Назва дисципліни: Органічна хімія.

Тип модуля: обов’язковий.

Семестр(и): 3,4

Обсяг модуля:  загальна кількість годин – 270 ; кількість кредитів ЄКТС – 9.

Результати навчання:

знати: предмет і завдання органічної хімії, перспективи її розвитку, значення для практичної діяльності фахівців; основні поняття органічної хімії та класифікацію органічних сполук; теорію хімічної будови та природу зв’язків в органічних сполуках; теорію електронних зміщень, механізми реакцій; хімічні властивості органічних сполук; генетичний зв’язок між різними класами органічних сполук, визначення будови органічної сполуки виходячи з її емпіричної формули та характерних хімічних перетворень.

вміти: самостійно працювати з навчальною та довідковою літературою; застосовувати основні поняття, закони, методи експериментальних досліджень для  синтезу органічних сполук  та їх ідентифікації; визначати  склад та структуру синтезованих речовин; вивчати реакційну здатність речовин; передбачати можливість протікання хімічних реакцій; виконувати розрахунки за даними аналізу, проводити математичну обробку результатів експерименту; відповідно до поставленого завдання вибирати найбільш раціональний метод його рішення.

володіти навичками виконувати синтез, виділення, очищення, ідентифікацію та кількісний аналіз органічних сполук з використанням типового лабораторного обладнання та вимірювальної апаратури, типових методів та устаткування з дотриманням правил техніки безпеки в умовах лабораторії або хімічного виробництва.

Програмні результати навчання: ПРН 1, ПРН 10, ПРН 18, ПРН 21.

Необхідні обов’язкові попередні та супутні модулі (пререквізити і кореквізити): загальна та неорганічна хімія, фізика, вища математика, аналітична хімія, фізична та колоїдна хімія.

Зміст навчального модуля: Теоретичні основи будови та реакційної здатності органічних сполук, їх основні класи. Основні промислові та лабораторні методи одержання, хімічні властивості та застосування органічних сполук, зокрема, у фармації.

Види навчальних занять: лекція, лабораторне, консультація.

Форми навчання: денна, заочна, заочна (дистанційна).

Методи навчання: словесний, пояснювально-демонстраційний, репродуктивний, дослідницький, метод проблемного викладання.

Методи контролю: усний (усне опитування), письмовий (індивідуальні завдання, задачі, звіти по лабораторних роботах), тестовий, лабораторний.

Підсумковий контроль: залік (семестр 3); екзамен (семестр 4).

Засоби діагностики успішності навчання: індивідуальні завдання, вправи, перелік питань для модульного, підсумкового контролю та захисту лабораторних робіт, комплекти тестових завдань для поточного та підсумкого контролю.

Мова навчання:  українська.