Обов’язкова анотована дисципліна здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» освітньо-професійної програми
ПРОМИСЛОВА ФАРМАЦІЯ
ОПИС МОДУЛЯ
Назва дисципліни: Професійні комунікації
Тип модуля: обов’язковий
Семестр(и): 6
Обсяг модуля: загальна кількість годин – 180 ; кількість кредитів ЄКТС – 6.
Результати навчання:
знати: сутність та теоретичні основи професійної комунікації, визначення ролі професійної комунікації у ефективному управлінні, формування професійно-комунікативної компетентності, засвоєння системи норм і цінностей професійної комунікації;
вміти: самостійно вести ефективні професійні комунікації, у тому числі засобами інформаційних технологій, вести ефективні міжособистісні комунікації з застосовуванням елементів процесу формування стратегії і тактики професійних комунікативних контактів;
Програмні результати навчання: ПРН 2, ПРН 8, ПРН 26
Необхідні обов’язкові попередні та супутні модулі (пререквізити і кореквізити): ділова українська мова, виробничий менеджмент, філософія,політологія, соціологія.
Зміст навчального модуля: Професійна комунікація: цілі і функції. Типологія професійних комунікацій. Комунікація як суспільне явище. Комунікація як особлива, специфічна функція управління. Типологія публічних виступів. Структура і модель публічного виступу. Поняття презентації. Чинники ефективної презентації. Основні комунікативні навички. Мова у діловому спілкуванні. Закономірності сприйняття вербальної інформації. Бар'єри сприйняття інформації. Техніка пасивного і активного слухання. Проблема гендерних особливостей комунікативної поведінки в діловому спілкуванні. Комунікативна компетентність як найважливіша складова професійної підготовки фахівців. Техніка ведення ефективної професійної комунікації.
Види навчальних занять: лекція, практичне, консультація.
Форми навчання: денна, заочна, заочна (дистанційна).
Методи навчання: словесний, пояснювально-демонстраційний, репродуктивний, дослідницький, метод проблемного викладання.
Методи контролю: усний (усне опитування), письмовий (індивідуальні завдання, задачі), тестовий.
Підсумковий контроль: залік (семестр 6).
Засоби діагностики успішності навчання: індивідуальні завдання, вправи, перелік питань для модульного, підсумкового контролю, комплекти тестових завдань для поточного та підсумкого контролю.
Мова навчання: українська.