Обов’язкова анотована дисципліна здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» освітньо-професійної програми
ПРОМИСЛОВА ФАРМАЦІЯ
ОПИС МОДУЛЯ
Назва модуля: Виробнича технологічна практика.
Тип модуля: обов’язковий .
Семестр: 8
Обсяг модуля: загальна кількість годин –180; кількість кредитів ЄКТС – 6.
Результати навчання:
знати: загальні вимоги GMP щодо нестерильних і стерильних лікарських засобів з питань підготовки персоналу, приміщень та обладнання; класифікацію виробничих приміщень для нестерильних і стерильних лікарських засобів за допустимим вмістом мікроорганізмів та механічних часточок; порядок підготовки приміщення до роботи (щотижневу, щомісячну, піврічну та річну підготовки), технологічного обладнання, персоналу;
вміти: збирати та систематизувати дані щодо технологічного процесу виробництва та контролю якості лікарського засобу за темою практики (технічний і технологічний регламенти, керівні документи, стандарти підприємства, технічні умови, методики контролю, виробничі технологічні інструкції, дос’є на ділянку); складати технологічні та апаратурні схеми наданих лікарських форм; описувати технологічний процес водо- та повітря підготовки; застосовувати набуті під час проходження практики знання щодо організації виробництва і контролю якості лікарських засобів у подальшому вивченні фахових дисциплін та при роботі над курсовим проектом.
Програмні результати навчання: ПРН 12, ПРН 13, ПРН 14, ПРН 16, ПРН 17.
Необхідні обов’язкові попередні та супутні модулі (пререквізити і кореквізити): безпека життєдіяльності та цивільний захист: технології фармацевтичних препаратів; належні практики у фармацевтичній галузі; виробничий менеджмент.
Зміст навчального модуля: Організацієя хіміко-фармацевтичного виробництва у відповідності з вимогами фармацевтичної системи якості, виробнича документація, GMP. Сучасні технології виробництва фармацевтичних. Технологічне обладнанням в цехах серійного виробництва ліків (таблеток, мазей, стерильних розчинів в ампулах, фітохімічних препаратів, імунобіологічних тощо). Відділ контролю якості. Збір та систематизація матеріалу за темою практики, оформлення звіту практики.
Види навчальних занять: консультація.
Форми навчання: денна, заочна.
Методи навчання: словесний, пояснювально-демонстраційний, репродуктивний, дослідницький, метод проблемного викладання.
Методи контролю: усний, письмовий.
Форми підсумкового контролю: залік (семестр 8).
Засоби діагностики успішності навчання: індивідуальні завдання, перелік тем, щоденник і звіт з практики.
Мова навчання: українська.