КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

 

Дисципліна вільного вибору студентів спеціальної професійної підготовки здобувачів освітнього ступеня «магістр» факультету економіки та бізнесу (ДВСПП)

ОПИС МОДУЛЯ

 

Назва дисципліни: Моделювання оптимізаційних процесів аудиту-консалтингу

Тип модуля:  вільного вибору студента

Семестри:   2

Обсяг модуля:  загальна кількість годин - 120; кількість кредитів ЄКТС – 4.

Результати навчання:

знати: знати особливості побудови та функціонування інформаційних систем і комп’ютерних технологій в аудиторській діяльності, зміст компонентів і можливості їх використання.

вміти: здійснювати постановку задачі та вибір комп’ютерної підтримки для неструктурованих задач, застосовувати сучасні технологічні засоби при створенні інформаційної бази та виконанні конкретних функцій аудитора, а також автоматизувати обробку інформації і підтримку прийняття рішень.

володіти: методикою і навиками проведення аудиту, технологією процесу проведення аудиту; здійснювати організаційно-економічну постановку задач.

Програмні результати навчання: ПРН.06, ПРН.14

Необхідні обов’язкові попередні та супутні модулі (пререквізити і кореквізити): аудит-консалтинг міжнародних договірних відносин, облік та фінансова звітність за міжнародними стандартами, облік  у транснаціональних корпораціях, едвайзинг в управлінні інтелектуальними активами, облік та оподаткування валютно-кредитних операцій, аудит транснаціональних корпорацій, обліково-аналітичне забезпечення трансфертного ціноутворення, облік міжнародних договорів, трансфертне ціноутворення в обліку.

Зміст навчального модуля: Теоретичні аспекти аудит-консалтингу. Інформаційні технології в бізнесі та бухгалтерському обліку. Поняття процесів аудиту-консалтингу  Застосування комп’ютерів в аудиті. Методологія комп'ютерного аудиту. Аналітичні процедури в комп'ютерному аудиті. Аудит в умовах застосування комп'ютерних облікових систем. Методи аудиту із застосуванням комп'ютерів Автоматизація аналітичних процедур  Аудит інформаційної безпеки підприємства

Види навчальних занять: лекція, практичне, консультація.

Форми навчання:  денна, заочна, заочна (дистанційна).

Методи навчання: словесний, пояснювально-демонстраційний, репродуктивний, дослідницький, метод проблемного викладання.

Методи контролю: усний, письмовий, тестовий, практичний.

Форми підсумкового контролю: залік (семестр 2 )

Засоби діагностики успішності навчання: індивідуальні завдання, перелік питань, комплекти тестових завдань для тематичного та підсумкового контролів.

Мова навчання:  українська