Дисципліна вільного вибору студентів спеціальної професійної підготовки здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» факультету індустрії моди (ДВСПП)
ОПИС МОДУЛЯ
Назва дисципліни: Сервіс в індустрії моди.
Тип модуля: вільного вибору студента.
Семестр: 7.
Обсяг модуля: загальна кількість годин – 90; кількість кредитів ЄКТС – 3.
Результати навчання:
знати: основи комп’ютерної технології створення графічної інформації та технічних презентацій; загальні принципи побудови САПР; основи технології автоматизованого проектування одягу за індивідуальним замовленням; особливості проектування технологічних процесів в сфері сервісу з виготовлення одягу;
вміти: створювати ескізи нових моделей в програмах комп’ютерної графіки; будувати базові конструкції моделей одягу та виконувати конструктивне моделювання в підсистемах САПРо; розробляти конструкторсько-технологічну документацію в програмі Excel та підсистемах САПРо; виконувати розпланування технологічного процесу сервісного обслуговування та виготовлення одягу за індивідуальним замовленням;
володіти навичками: застосування комп’ютерних технологій для вирішення дизайнерських, конструкторських та технологічних задач виробництва та сервісного обслуговування; організації технологічних процесів виробництва одягу за індивідуальними замовленнями;
здатен продемонструвати: вміння володіти інструментарієм програм комп’ютерної графіки, Excel; Word; PowerPoint та САПРо.
Програмні результати навчання: ПРН 1, ПРН 3, ПРН 5, ПРН 7, ПРН 8, ПРН 15.
Необхідні обов’язкові попередні та супутні модулі (пререквізити і кореквізити): інформаційні системи та технології; інженерна та комп’ютерна графіка; 2D та 3D технології у fashion–індустрії; проектування складових елементів костюма; сучасна техніка та технології на підприємствах індустрії моди.
Зміст навчального модуля:
Загальні відомості про технологічний процес виготовлення швейних виробів за індивідуальними замовленнями. Комп’ютерна технологія підготовки графічної інформації для швейного виробництва. Застосування САПР для проектування одягу за індивідуальним замовленням та надання сервісних послуг споживачам одягу. Основи проектування технологічних процесів VIP-студій дизайну одягу та взуття, ательє та приватних підприємств індпошиву.
Види навчальних занять: лекція, лабораторне, консультація.
Форми навчання: денна, заочна, заочна (дистанційна).
Методи навчання: словесний, пояснювально-демонстраційний, метод проблемного викладання.
Методи контролю: усний, лабораторний, письмовий, тестовий, графічний.
Форми підсумкового контролю: екзамен (семестр 7).
Засоби діагностики успішності навчання: індивідуальні завдання, перелік питань і комплекти тестових завдань для тематичного та підсумкового контролів.
Мова навчання: українська.