Дисципліна вільного вибору студентів спеціальної професійної підготовки здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» факультету індустрії моди (ДВСПП)
ОПИС МОДУЛЯ
Назва дисципліни: Особливості технології виготовлення виробів із різних матеріалів.
Тип модуля: вільного вибору студента.
Семестри: 6,7
Обсяг модуля: загальна кількість годин – 180; кількість кредитів ЄКТС – 6 .
Результати навчання:
знати: особливості технологій виготовлення швейних виробів різного цільового призначення із різних матеріалів та напрями їх удосконалення;
вміти: розробляти раціональну, високопродуктивну технологію виготовлення швейних виробів різного асортименту із різних матеріалів на підставі технічного завдання, базуючись на наявності технологічного обладнання, сировинної бази та технічного оснащення підприємства;
володіти навичками: розроблення та впровадження сучасних технологічних процесів виготовлення швейних виробів різного цільового призначення із різних матеріалів;
здатен продемонструвати: вміння розробляти та оформлювати з дотриманням існуючих нормативних вимог технологічну документацію на виготовлення швейних виробів із різних матеріалів в умовах промислового виробництва.
Програмні результати навчання: ПРН 4, ПРН 5, ПРН 8, ПРН 9, ПРН 10, ПРН 12, ПРН 13, ПРН 14, ПРН 19.
Необхідні обов’язкові попередні та супутні модулі (пререквізити і кореквізити): хімічний аналіз складу виробів, матеріалознавство, устаткування для виготовлення виробів, основи технології швейних виробів, товарознавство та експертиза якості швейних виробів, навчальна практика, виробнича практика.
Зміст навчального модуля: Характеристика процесу обробки виробів з трикотажу. Характеристика процесу обробки корсетних виробів Процеси виготовлення виробів з матеріалів, що містять синтетичні волокна або мають спеціальні просочення і покриття. Характеристика процесу обробки виробів з натурального хутра. Характеристика процесу обробки виробів з штучного хутра. Характеристика процесу обробки виробів зі шкіри та замші. Характеристика процесу обробки виробничого та спеціального одягу та швейних технічних виробів.
Види навчальних занять: лекція, лабораторне, консультація.
Форми навчання: денна, заочна, заочна (дистанційна).
Методи навчання: словесний, пояснювально-демонстраційний, метод проблемного викладання.
Методи контролю: усний, письмовий, тестовий, практичний, графічний.
Форми підсумкового контролю: залік (екзамен 6), залік (семестр 7).
Засоби діагностики успішності навчання: індивідуальні завдання, перелік питань, комплекти тестових завдань для тематичного та підсумкового контролів.
Мова навчання: українська.