КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

Обов’язкова анотована дисципліна здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» освітньо-професійної програми

ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА (ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБІВ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ)

ОПИС МОДУЛЯ

 

Назва дисципліни: Матеріалознавство.

Тип модуля: обов‘язковий.

Семестр: 3.

Обсяг модуля: загальна кількість годин - 180; кількість кредитів ЄКТС - 6.

Результати навчання:

знати: будову, властивості текстильних волокон, ниток та виробів; асортимент текстильних матеріалів і вимоги до них; методи та прилади для визначення показників властивостей матеріалів; методи виготовлення різних текстильних матеріалів для одягу;

вміти: користуватися сучасними методами вивчення будови, структури та властивостей матеріалів з урахуванням вимог до них; розпізнавати матеріали різного сировинного вмісту, способи їх виготовлення і призначення; володіти методами математичної статистики, обробки результатів випробовування аналізувати і робити висновки по ним; здійснювати пошук та аналіз науково-технічної інформації;

володіти: методами визначення сировини, властивостей матеріалів, які використовуються для виготовлення тканин, швейних і трикотажних виробів.

Програмні результати навчання: ПРН 8, ПРН 18, ПРН 19.

Необхідні обов'язкові попередні та супутні модулі (пререквізити і кореквізити): основи технології текстилю, технології швейних виробів.

Зміст навчального модуля: вивчення будови, властивостей матеріалів, які використовуються для виготовлення швейних виробів, взаємозв’язків між будовою та властивостями матеріалів, ознайомлення з методиками визначення будови і властивостей, способів оцінки їх якості.

Види навчальних занять: лекція, практичне, лабораторне, консультація.

Форми навчання: денна, заочна, заочна (дистанційна).

Методи навчання: словесний, пояснювально-демонстраційний, дослідницький.

Методи контролю: усний (усне опитування), письмовий (індивідуальні завдання, задачі, звіти по лабораторних роботах), тестовий, лабораторний.

Форми підсумкового контролю: екзамен (3 семестр).

Засоби діагностики успішності навчання: індивідуальні завдання, перелік питань для модульного, підсумкового контролю та захисту лабораторних робіт, комплекти тестових завдань для захисту лабораторних робіт, до модульного та підсумкового контролю.

Мова навчання: українська.