КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

 

Обов’язкова анотована дисципліна здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» освітньо-професійної програми

КОНСТРУЮВАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ

ОПИС МОДУЛЯ

 

Назва модуля:   Устаткування для виготовлення виробів.

Тип модуля:  обов’язковий.

Семестри:   5

Обсяг модуля:  загальна кількість годин – 180; кількість кредитів ЄКТС – 6.

Результати навчання:

знати: основи побудови типових механізмів технологічних машин, побудова яких основана на реалізації механічної та хімічної технології; будову, роботу та регулювання, принцип дії приводу основних типів технологічних машин;

вміти: здійснювати технологічні регулювання, та сервісне обслуговування обладнання;

володіти навичками: закономірностей удосконалення існуючого обладнання та принципів проектування і конструювання типових механізмів сучасних технологічних машин легкої промисловості та побутового обслуговування за вимогами і нормативами СКД і ДСТУ; використання сучасних видів швейного обладнання, його регулювання та сервісного обслуговування;

здатен продемонструвати: вміння самостійно вивчати новітні види швейного обладнання, використовуючи знання машинобудівної термінології, та умовне відображення машин за допомогою кінематичних схем, і визначати його технологічні можливості.

Програмні результати навчання: ПРН 4, ПРН 12, ПРН 14.

Необхідні обов’язкові попередні та супутні модулі (пререквізити і кореквізити): Вища математика, Фізика, Хімія, Інженерна та комп'ютерна графіка, Основи технології швейних виробів, Основи конструювання швейних виробів Навчальна практика.

Зміст навчального модуля: Механізм голки машин загального призначення. Механізм човника машин швейних машин. Механізми подавання ниток швейних машин. Механізм переміщення матеріалу. Машини для виготовлення строчок типу зиг‐заг, та зиг‐загоподібних строчок. Машини для виготовлення ланцюгових зшивально‐обметувальних строчок. Машини для виготовлення плескатих ланцюгових строчок. Машини для виготовлення потаємних ланцюгових строчок. Машини напівавтомати для пришивання фурнітури човниковим стібком. Машини напівавтомати для пришивання фурнітури ланцюговим стібком. Машини напівавтомати для виконання закріпки. Машини напівавтомати для виконання прямої петлі. Машини напівавтомати для виконання петлі з вічком.

Види навчальних занять: лекція, лабораторне заняття, консультація.

Форми навчання: денна, заочна, заочна (дистанційна).

Методи навчання: словесний, пояснювально-демонстраційний, репродуктивний, дослідницький, метод проблемного викладання, наочний, практичний.

Методи контролю: усний (виступи на лабораторних заняттях, опитування), письмовий (завдання), тестовий, лабораторний (звіти), графічний (схеми).

Форми підсумкового контролю: екзамен (семестри 5)

Засоби діагностики успішності навчання: перелік питань для поточного та модульного контролю, комплекти тестових завдань для поточного та модульного контролю, питання для підсумкового контролю.

Мова навчання: українська.