КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

 

Обов’язкова анотована дисципліна здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» освітньо-професійної програми

ПРОЕКТУВАННЯ ВЗУТТЯ ТА ГАЛАНТЕРЕЙНИХ ВИРОБІВ

ОПИС МОДУЛЯ

 

Назва дисципліни:  Моделювання виробів зі шкіри.

Тип модуля:  обов’язковий.

Семестри:  4,5,6

Обсяг модуля:  загальна кількість годин – 450; кількість кредитів ЄКТС – 15.

Результати навчання:

знати: теоретичні основи визначення параметрів та принципи моделювання верху і низу взуття різних конструкцій; принципи застосування різних способів моделювання, проектування та градирування виробів в залежності від особливостей їх форм, конструкцій та умов виробництва;

вміти: застосовувати знання базових та інноваційних методів проектування та градирування, а також адаптувати їх до актуальних вимог замовника; застосовувати знання базових та інноваційних методів проектування та градирування, а також адаптувати їх до актуальних вимог замовника;

володіти: методами просторового моделювання та площинного проектування виробів зі шкіри в контексті взаємозв’язку їх естетичних, антропометричних та ергономічних властивостей; навичками та методологічними основами проектування виробів зі шкіри різного призначення та узгодження теоретично-методологічних напрацювань з вимогами практичного застосування.

Програмні результати навчання: ПРН 3, ПРН 13, ПРН 12, ПРН 19, ПРН 20.

Необхідні обов’язкові попередні та супутні модулі (пререквізити і кореквізити): технологія виробів зі шкіри, основи проектування виробів із шкіри.

Зміст навчального модуля:  Особливості проектування моделей в копіювально-графічній

системі. Об’ємно-просторове моделювання взуття закритих та відкритих конструкцій. Особливості проектування моделей туфель типу «лодочка». Проектування конструкцій напівчеревиків. Проектування типових конструкцій черевиків. Особливості проектування конструкцій чобіток. Застосування сітки ОДМО для моделювання та проектування конструкцій верху закритих типів взуття. Проектування чоловічих напівчеревиків, туфель та мокасинів за італійською методикою. Проектування модельних жіночих туфель. Проектування конструкції чобітків за італійською методикою. Моделювання та проектування ремінцевих конструкцій туфель. Особливості проектування основних конструкцій взуття за індивідуальним замовленням.

Види навчальних занять: лекції, лабораторні, консультації.

Форми навчання: денна, заочна, заочна (дистанційна).

Методи навчання: словесний, пояснювально-демонстраційний, дослідницький.

Методи контролю: усний, лабораторний, письмовий, тестовий.

Форми підсумкового контролю: екзамен (семестр 4), екзамен (семестр 5), екзамен (семестр 6), КП (семестр 5).

Засоби діагностики навчання:  індивідуальні завдання, аналітичні описи, теми доповідей студентів на конференціях за результатами пошукових і дослідницьких робіт з конкретних тем, перелік питань і комплекти тестових завдань для поточного, модульного та підсумкового контролів.

Мова навчання: українська.