КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

 

Обов’язкова анотована дисципліна здобувачів освітнього ступеня «магістр» освітньо-професійної програми

ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА (ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБІВ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ)

ОПИС МОДУЛЯ

 

Назва дисципліни: Ділова іноземна мова.

Тип модуля: обов’язковий.  

Семестр: 1.

Обсяг модуля: загальна кількість годин – 180; кількість кредитів ЄКТС – 6.

Результати навчання:

знати: функціональну лексику ділової іноземної мови; принципи складання у письмовій формі основних ділових паперів та листів; володіння іншомовними особливостями ділового листування; оволодіння основами спілкування діловою іноземною мовою за професійним спрямуванням; опанування навичками опрацювання ділової кореспонденції, здійснення перекладу з іноземної мови на українську та навпаки текстів, використовуючи термінологічні словники;

вміти: вести ділове листування, спілкуватися діловою іноземною мовою за професійним спрямуванням, перекладати з іноземної мови на українську та навпаки текстів, використовуючи термінологічні словники;

володіти навичками опрацювання ділової кореспонденції, складання у письмовій формі основних ділових паперів та листів;

здатен продемонструвати: вербальні та невербальні засоби комунікації у професійному іншомовному спілкуванні.

 

Програмні результати навчання: ПРН 7, ПРН 11, ПРН 13.

Необхідні обов’язкові попередні та супутні модулі (пререквізити і кореквізити): ділова українська мова, іноземна мова фахового спрямування.

Зміст навчального модуля: Діловий лист та стандартні елементи міжнародного ділового листа. Техніки ведення ділової кореспонденції. Основні типи ділових листів. Принципи складання листа-скарги. Основні етапи процесу працевлаштування. Пошуки роботи. Супровідний лист. Інтерв`ю. Види резюме. Принципи складання хронологічного та функціонального резюме. Оголошення про прийом на роботу.

Види навчальних занять: практичне, консультація.

Форми навчання:  денна, заочна.

Методи  контролю: усний (виступи на практичних заняттях, опитування,  «мозковий штурм»), письмовий (вправи, завдання), тестовий.

Форми підсумкового контролю: залік (семестр 1).

Засоби діагностики успішності навчання:  індивідуальні завдання, вправи, перелік питань та комплекти тестових завдань для тематичного та підсумкового контролю.

Мова навчання: іноземна.