КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

 

Обов’язкова анотована дисципліна здобувачів освітнього ступеня «магістр» освітньо-професійної програми

ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА (ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБІВ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ)

ОПИС МОДУЛЯ

 

Назва модуля: Переддипломна практика.

Тип модуля: обов’язковий.

Семестр: 3.

Обсяг модуля: загальна кількість годин - 180; кількість кредитів ЄКТС - 6.

Результати навчання:

знати: організацію педагогічного процесу у ПТНЗ, документацію, у якій відображено зміст професійної підготовки і вимоги до майбутніх фахівців; досвід навчальної, методичної, виховної роботи викладача;

вміти: розробляти плани та конспекти уроків; проводити навчальні заняття у різних формах; обирати найбільш доцільні методи, форми та засоби навчання діагностувати рівні навченості та вихованості учнів і колективу; планувати виховну діяльність, проводити різноманітні виховні заходи; аналізувати, узагальнювати і використовувати передовий педагогічний досвід; встановлювати доцільний стиль спілкування з учнями, батьками та педагогами;

володіти навичками: моделювання та художнього оздоблення виробів, проведення навчальних занять та виховних заходів;

здатен продемонструвати творчий підхід до професії, володіння інноваційними формами і методами проведення уроків та сучасними підходами у вихованні.

 

Програмні результати навчання: ПРН 2, ПРН 6, ПРН 14, ПРН 15.

Необхідні обов’язкові попередні та супутні модулі (пререквізити і кореквізити): охорона праці в галузі та цивільний захист, методологія сучасних наукових досліджень з основами інтелектуальної власності, сучасні технології моделювання та художнього оздоблення виробів, педагогічна майстерність, виробнича практика.

Зміст навчального модуля. Загальне знайомство з навчальним закладом. Знайомство з навчально-матеріальною базою навчального закладу. Аналіз освітньо-кваліфікаційної документації, яка регламентує процес підготовки конкретних фахівців. Засвоєння навчальних методик майстрів виробничого навчання. Вивчення методичної роботи. Самостійне проведення практикантом уроків. Аналіз виховної роботи. Знайомство практиканта з закріпленою за ним групою. Самостійна робота практиканта з закріпленою за ним учнівською групою. Аналіз і систематизація одержаних відомостей, власного досвіду.

Види навчальних занять: консультація.

Форми навчання: денна, заочна.

Методи навчання: словесний, пояснювально-демонстраційний, репродуктивний, дослідницький, метод проблемного викладання.

Методи контролю: письмовий (звіт і щоденник з практики, індивідуальне завдання), усний (опитування).

Форми підсумкового контролю: залік (семестр 3).

Засоби діагностики успішності навчання: індивідуальні завдання, питання для підсумкового контролю.

Мова навчання: українська.