КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

 

Обов’язкова анотована дисципліна здобувачів освітнього ступеня «магістр» освітньо-професійної програми

КОНСТРУЮВАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ

ОПИС МОДУЛЯ

 

Назва модуля/дисципліни: Конкурентоспроможність швейних виробів /  Курсовий проект фаховий

Тип модуля: обов’язковий.

 Семестр(и) _1_

Обсяг модуля:  загальна кількість годин - _90__  ; кількість кредитів ЄКТС – _3_ .

Результати навчання:

знати: поняття, мети та специфіки написання фахового  курсового проекту; вимоги до оформлення фахового  курсового проекту, набуття знань щодо її захисту; основні поняття, терміни досліджуваної теми, основні положення нормативних та законодавчих актів, що стосуються діяльності певного підприємства;

вміти: аналізувати, узагальнювати, досліджувати літературні джерела та інформаційну базу даних, використовувати математичні, статистичні, облікові та інші способи обробки інформації, розробляти пропозиції щодо оцінки та поліпшення якості швейних виробів, логічно і чітко викладати матеріал, робити висновки та узагальнення, давати ґрунтовні оцінки різним явищам і процесам, оформляти роботи відповідно до існуючих стандартів.

Програмні результати навчання: ПРН 2, ПРН 7, ПРН 9, ПРН 11, ПРН 12, ПРН 13.

Необхідні обов’язкові попередні та супутні модулі (пререквізити і кореквізити): Методологія сучасних наукових досліджень з основами інтелектуальної власності, Інноваційні технології (за галузями), науково-дослідна практика, переддипломна практика, виконання дипломного проекту (роботи).

Зміст навчального модуля: Вибір теми та об’єкта дослідження. Затвердження теми. Складання студентом плану фахового  курсового проекту, погодження з викладачем-науковим керівником. Формування студентом інформаційної бази для виконання фахового  курсового проекту. Написання й оформлення фахового  курсового проекту. Подання фахового  курсового проекту на кафедру для рецензування. Доопрацювання фахового  курсового проекту відповідно до рекомендацій/зауважень рецензента. Захист фахового  курсового проекту.

Види навчальних занять: консультація.

Форми навчання: денна, заочна, заочна (дистанційна).

Методи навчання: словесний, пояснювально-демонстраційний, репродуктивний, дослідницький, метод проблемного викладання.

Методи контролю: усний, письмовий.

Форми підсумкового контролю: захист фахового  курсового проекту (семестр 1).

Засоби діагностики успішності навчання: індивідуальні завдання, перелік тем.

Мова навчання: українська.