КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

 

Обов’язкова анотована дисципліна здобувачів освітнього ступеня «магістр» освітньо-професійної програми

КОНСТРУЮВАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ

ОПИС МОДУЛЯ

 

Назва модуля: Науково-дослідна практика.

Тип модуля: обов’язковий.

Семестр: 2.

Обсяг модуля:  загальна кількість годин – 180; кількість кредитів ЄКТС – 6.

Результати навчання:

Результати навчання:

знати: методики та методи проведення експериментальних досліджень на сучасному дослідному обладнанні, методики проведення досліджень з використанням теорії факторного експерименту, методики статистичної обробки результатів досліджень, процедуру оформлення заявки на корисну модель, оформлення результатів наукового дослідження у формі тез доповіді, статті, анотації, презентації.

вміти:  працювати на експериментальних установках та приладах в наукових лабораторіях, застосовувати набуті теоретичні знання для вирішення конкретних завдань виробничого характеру, вміти виконувати патентний пошук та знаходити нові рішення, виконувати оформлення протокольно-технологічної документації, яка супроводжує процеси підготовки, проведення та обробки результатів використання інструментальних засобів для дослідження технологічних процесів швейної галузі; вміти працювати з програмним забезпеченням для комп’ютерної обробки експериментальних даних (програми «Star», «Статистика», «Excel»).

володіти навичками:  публічного виступу з доповіддю на конференції, семінарі, навичками проведення лабораторного чи практичного заняття науково-дослідного характеру, навичками складання робочих програм дисциплін, робочих навчальних планів, підготовки методичних рекомендацій до лабораторних чи практичних робіт фахового спрямування.

Програмні результати навчання: ПРН 7, ПРН 8, ПРН 9, ПРН 12, ПРН 13, ПРН 15.

Необхідні обов’язкові попередні та супутні модулі (пререквізити і кореквізити): охорона праці в галузі,  методологія сучасних наукових досліджень з основами інтелектуальної власності, ділова іноземна мова, Інноваційні технології швейного виробництва, конкурентоспроможність швейних виробів, переддипломна практика, виконання дипломного проекту (роботи).

Зміст навчального модуля: Визначення та постановка задачі науково-дослідної роботи. Вибір методик та методів роботи. Ознайомлення з методиками та засобами наукових досліджень на обладнанні кафедри та проведення пробних наукових досліджень. Підготовка аналітичного огляду по тематиці науково-дослідної роботи та доповіді на конференції молодих вчених та студентів (бібліотечний фонд літератури та патентів, Інтернет-інформація). Оформлення тез доповіді на конференції. Відвідування лекцій за фахом. Участь у підготовці методичних вказівок до виконання лабораторних чи практичних робіт за фахом, розробці навчальних планів та робочих програм дисциплін. Проведення лабораторної роботи в групі з підготовленими методичними вказівками.

Види навчальних занять: консультація.

Форми навчання: денна, заочна, заочно-дистанційна.

Методи навчання: дослідницький.

Методи контролю: усний, графічний, письмовий.

Форми підсумкового контролю: залік (семестр  2).

Засоби діагностики успішності навчання: щоденник і звіт з практики, індивідуальне завдання, питання для усного опитування.

Мова навчання:  українська.