Дисципліна вільного вибору студентів спеціальної професійної підготовки здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» факультету мехатроніки та комп’ютерних технологій (ДВСПП)
ОПИС МОДУЛЯ
Назва дисципліни: CAD/CAM/CAE системи легкої промисловості.
Тип модуля: вільного вибору студента.
Семестри: 6
Обсяг модуля: загальна кількість годин – 270; кількість кредитів ЄКТС – 9.
Результати навчання:
знати: принципи методології проектування складних об’єктів та систем, математичного забезпечення комп’ютерного проектування, інтегрованих систем автоматизованого проектування конструкцій та технологічних процесів різного призначення, керування системами та технологією управління проектуванням та життєвим циклом виробів, CASE-технологією комп’ютерного проектування, CASE-засоби аналізу та синтезу проектних рішень ІС, методи проектування складних об’єктів та систем;
вміти: застосовувати CAD/CAE/CAM та інші системи в професійній діяльності під час розробки, налагодження та експлуатації проектних рішень засобами САПР;
здатен продемонструвати: застосування набутих знань в професійній діяльності під час розробки, налагодження та експлуатації проектних рішень засобами САПР, програмну реалізацію алгоритмів розв’язання задач розробки прикладного програмного забезпечення проектних рішень засобами САПР.
Програмні результати навчання: ПРН-30.
Необхідні обов’язкові попередні та супутні модулі (пререквізити і кореквізити): вища математика, теорія алгоритмів.
Зміст навчального модуля: Основні поняття та методологія проектування складних об’єктів та систем. Системний (структурний) рівень комп’ютерного проектування складних об’єктів. Математичні моделі об’єктів проектування. Математичне забезпечення комп’ютерного проектування. Інтегровані системи автоматизованого проектування конструкцій та технологічних процесів різного призначення (CAD/CAE/CAM та інші системи). Системи та технології управління проектуванням та життєвим циклом виробів (PDM-, PLM-, CALS-технології). CASE-технології комп’ютерного проектування. CASE-засоби аналізу та синтезу проектних рішень ІС. Аналіз, верифікація і оптимізація проектних рішень засобами САПР.
Види навчальних занять: лекція, лабораторне, консультація.
Форми навчання: денна. заочна, заочна (дистанційна).
Методи навчання: словесний, пояснювально-демонстраційний, репродуктивний, метод проблемного викладання.
Методи контролю: усний, письмовий, тестовий.
Форми підсумкового контролю: екзамен(семестр 6).
Засоби діагностики успішності навчання: питання для модульного та підсумкового контролю, тести, завдання для контрольної роботи, індивідуальне завдання.
Мова навчання: українська.