Дисципліна вільного вибору студентів спеціальної професійної підготовки здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» факультету мехатроніки та комп’ютерних технологій (ДВСПП)
ОПИС МОДУЛЯ
Назва дисципліни: CAD/CAE-технології в інженерії.
Тип модуля: вільного вибору студента.
Семестр 7.
Обсяг модуля: загальна кількість годин – 270; кількість кредитів ЄКТС – 9.
Результати навчання:
знати: можливості і особливості складних рухів виконавчих органів технологічних машин (швейних, трикотажних і взуттєвих) галузей легкої промисловості. Системи керування машинами і агрегатами;
вміти: розбиратися в принципі роботи технологічного обладнання; виконувати кінематичні розрахункові схеми його механізмів; обирати і компонувати механізми; моделювати робочий простір; розробляти конструкторську документацію і робити прикладні розрахунки з використанням ПЕОМ для виконання дипломного проекту.
Програмні результати навчання: ПРН 1, ПРН 12, ПРН 14.
Необхідні обов’язкові попередні та супутні модулі (пререквізити і кореквізити): вища математика, фізика, інженерна та комп’ютерна графіка.
Зміст навчального модуля: організація складних рухів виконавчих органів технологічних машин, кінематика і динаміка механізмів; математичне моделювання механізмів технологічного обладнання; прогнозування та перспективи його розвитку; закономірності механічних підсистем технічної системи (механічної системи), структурні схеми, кінематичні схеми, компоновка, конструктивні особливості типових механізмів машин технологічного обладнання; етапи і стадії проектування машин галузі; розрахунки, які підтверджують працездатність типових механізмів машин та основи їх конструювання.
Види навчальних занять: лекція, лабораторне, консультація.
Форми навчання: денна, заочна, заочна (дистанційна).
Методи навчання: пояснювально-демонстраційний, репродуктивний, дослідницький, метод проблемного викладання.
Методи контролю: усний, письмовий, тестовий, практичний.
Форми підсумкового контролю: екзамен (семестр 7)
Засоби діагностики успішності навчання: індивідуальні завдання, перелік питань і комплекти тестових завдань для модульного та підсумкового контролів.
Мова навчання: українська.