Обов’язкова анотована дисципліна здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» освітньо-професійної програми
КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ
ОПИС МОДУЛЯ
Назва дисципліни: Виробнича практика.
Тип модуля: обов'язковий.
Семестри: 8
Обсяг модуля: загальна кількість годин - 180; кількість кредитів ЄКТС - 6.
Результати навчання:
знати: методи системних досліджень та засоби їх застосування під час управління ІТ-проектами, моделювання систем, системного аналізу об’єктів інформатизації, прийняття рішень, розробки методів і систем штучного інтелекту, методів аналізу, моделювання, реінжинірингу бізнес-процесів інформаційних систем, застосування CASE-засобів під час проектування, науково-методичні основи і стандарти в області інформаційних технологій, методи застосування їх під час розробки та інтеграції систем, продуктів і сервісів інформаційних технологій.
вміти: застосовувати мови програмування, мови опису інформаційних ресурсів, мови специфікацій, інструментальні засоби під час проектування та створення інформаційних систем, продуктів і сервісів інформаційних технологій; розробляти проекти зі створення і впровадження інформаційних систем і технологій, відповідну проектну документацію, процедури і засоби підтримки управління їхнім життєвим циклом, управляти ІТ-проектами, моделювати системи, здійснювати системний аналіз об’єктів інформатизації, приймати рішення, застосовувати базові знання стандартів в області інформаційних технологій під час розробки та впровадження інформаційних систем і технологій.
Здатність до проектної діяльності в професійній сфері, уміння будувати і використовувати моделі для опису об’єктів і процесів, проводити їх аналіз; до роботи в команді
здатен продемонструвати: професійне володіння комп’ютером та інформаційними технологіями, володіння методами і засобами підтримки командної роботи, планування ефективної організації праці, безперервного контролю якості результатів роботи, організації соціальної комунікації.
Програмні результати навчання: ПРН-2, ПРН-4, ПРН-12, ПРН-24.
Необхідні обов'язкові попередні та супутні модулі (пререквізити і кореквізити):у межах освітньої програми комп’ютерні науки.
Зміст навчального модуля. Порядок і методика розробки технічних завдань, складання технічних умов на виготовлення дослідних зразків або макетів. Порядок оформлення конструкторської і технологічної документації; застосування стандартних і уніфікованих прийомів. Відомчі і галузеві стандарти для ІТ-технологій. Технічні умови на програмні продукти. Глибоке вивчення технологічних процесів, що відбуваються при створенні ІТ-продукту. Обслуговування програмних систем. Інсталяція, налагодження, налагоджування та експлуатація програм.
Види навчальних занять: консультація.
Форми навчання: денна, заочна.
Методи навчання: словесний, пояснювально-демонстраційний, репродуктивний, метод проблемного викладання.
Методи контролю: усний, письмовий, практичний.
Форми підсумкового контролю: залік (семестр 8).
Засоби діагностики успішності навчання: питання для усного опитування, індивідуальні завдання, щоденник і звіт з практики.
Мова навчання: українська.