Обов’язкова анотована дисципліна здобувачів освітнього ступеня «магістр» за освітньо-професійною програмою
КОМП’ЮТЕРНО-ІНТЕГРОВАНІ ТЕХНОЛОГІЧНІ ПРОЦЕСИ ТА ВИРОБНИЦТВА
ОПИС МОДУЛЯ
ОПИС МОДУЛЯ
Назва модуля: Науково-дослідна практика.
Тип модуля: обов'язковий.
Семестри: 2.
Обсяг модуля: загальна кількість годин -180; кількість кредитів ЄКТС - 6.
Результати навчання:
знати: порядок і методику розробки технічних завдань, складання технічних умов на виготовлення дослідних зразків або макетів; порядок оформлення конструкторської і технологічної документації; застосування стандартних і уніфікованих прийомів; стандарти систем автоматизації;
вміти: застосувати набуті знання в професійній діяльності під час розробки, налагодження та експлуатації автоматизованих систем керування;
володіти: навичками застосування знань з питань проектування різних систем автоматизації, розробки, впровадження, тестування, налагодження її складових частин та системних програмних комплексів;
здатен продемонструвати: обслуговування різних систем керування, налагодження програмних продуктів для керування систомою, опанування елементарними навичками викладання та методичної роботи.
Програмні результати навчання: ПРН 6, ПРН 7, ПРН 9, ПРН 10, ПРН 11, ПРН 12, ПРН 13, ПРН 14, ПРН 15, ПРН 16, ПРН 18, ПРН 19, ПРН 23.
Необхідні обов'язкові попередні та супутні модулі (пререквізити і кореквізити): автоматизація інженерних розрахунків, методологія сучасних наукових досліджень з основами інтелектуальної власності, переддипломна практика.
Зміст навчального модуля: Порядок і методика розробки технічних завдань, складання технічних умов на виготовлення дослідних зразків або макетів; порядок оформлення конструкторської і технологічної документації; застосування стандартних і уніфікованих прийомів; стандарти систем автоматизації. Глибоке вивчення технологічних процесів, що необхідно автоматизувати. Опанування елементарними навичками викладання та методичної роботи.
Види навчальних занять: консультація.
Форми навчання: денна, заочна.
Методи контролю: усний, письмовий.
Форми підсумкового контролю: залік (семестр 2).
Засоби діагностики успішності навчання: перелік питань для усного опитування, індивідуальні завдання, щоденник і звіт з практики.
Мова навчання: українська.