КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

 

Обов’язкова анотована дисципліна здобувачів освітнього ступеня «магістр» освітньо-професійної програми

КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ

ОПИС МОДУЛЯ

 

Назва дисципліни: Науково-дослідна практика.

Тип модуля: обов'язковий.

Семестри: 2

Обсяг модуля: загальна кількість годин -180; кількість кредитів ЄКТС - 6.

Результати навчання:

знати: порядок і методику розробки технічних завдань, складання технічних умов на виготовлення дослідних зразків або макетів; порядок оформлення конструкторської і технологічної документації; застосування стандартних і уніфікованих прийомів; відомчі і галузеві стандарти для ІТ-технологій.

вміти: застосувати набуті знання в професійній діяльності під час розробки, налагодження та експлуатації програмних систем для дослідження об’єктів та процесів в легкій та текстильній промисловості.  

володіти: навичками  застосування практичних навиків і знань з питань проектування, розробки, впровадження, тестування, налагодження прикладних та системних програмних комплексів, питань стандартизації програмного забезпечення..

здатен продемонструвати: обслуговування програмних систем, інсталяцію, налагодження програмних продуктів, опанування елементарними навичками викладання та методичної роботи.

Програмні результати навчання: ПРН-4, ПРН-7, ПРН-14, ПРН-16, ПРН-22.

Необхідні обов'язкові попередні та супутні модулі (пререквізити і кореквізити): логічні основи побудови та функціонування САПР, комплексні системи проектування виробів легкої промисловості, переддипломна практика.

Зміст навчального модуля: порядок і методика розробки технічних завдань, складання технічних умов на виготовлення дослідних зразків або макетів; - порядок оформлення конструкторської і технологічної документації; застосування стандартних і уніфікованих прийомів; відомчі і галузеві стандарти для ІТ-технологій; технічні умови на програмні продукти. Глибоке вивчення технологічних процесів, що відбуваються при створенні ІТ-продуктів. Обслуговування програмних систем. Інсталяція, налагодження та супроводження програм. Опанування елементарними навичками викладання та методичної роботи.

Види навчальних занять:  консультація.

Форми навчання: денна, заочна.

Методи контролю: усний, письмовий.

Форми підсумкового контролю: залік (семестр 2).

Засоби діагностики успішності навчання: перелік питань для усного опитування, індивідуальні завдання, щоденник і звіт з практики.

Мова навчання:  українська.