КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

 

Обов’язкова анотована дисципліна здобувачів освітнього ступеня «магістр» освітньо-професійної програми

МАЛИЙ ТА СЕРЕДНІЙ БІЗНЕС

ОПИС МОДУЛЯ

 

Назва дисципліни: Проектна діяльність.

Тип модуля:  обов’язковий.

Семестр: 1.

Обсяг модуля:  загальна кількість годин – 180; кількість кредитів ЄКТС – 6.

Результати навчання:

знати: основні підходи до визначення сутності та складових проекту; складові життєвого циклу проекту; концепцію витрат і вигід у проектному аналізі; цінність грошей у часі; проектний грошовий потік; стандартні фінансові та неформальні критерії прийняття рішень;

вміти: розрахувати проектний грошовий потік з урахуванням цінності грошей у часі; провести динамічний аналіз проекту; оцінити ризик та невизначеність проектів; провести маркетинговий, економічний, екологічний, технічний, фінансовий, організаційний аналізи;

володіти навичками: використання методик проектування; методами прогнозування попиту та пропозиції на товари та послуги; сучасними інформаційними технологіями та програмними продуктами; науковими засадами відбору бізнес-ідеї.

Програмні результати навчання: ПРН 4,ПРН 5, ПРН 6, ПРН 8, ПРН 9,  ПРН 12.

Необхідні обов’язкові попередні та супутні модулі (пререквізити і кореквізити): ділова іноземна мова, методологія сучасних наукових досліджень з основами інтелектуальної власності, аналітичне забезпечення ефективності бізнесу, підприємницький бізнес.

Зміст навчального модуля: Проектна діяльність як методологія та навчальна дисципліна. Концепція проекту. Життєвий цикл проекту. Концепція витрат і вигод. Цінність грошей у часі. Проектний грошовий потік. Стандартні формальні та неформальні критерії прийняття рішень. Оцінка і прийняття проектних рішень в умовах визначеності, ризику та невизначеності.

Види навчальних занять: лекція, практичне, семінарське, консультація.

Форми навчання: денна, заочна, заочна (дистанційна).

Методи навчання: словесний, пояснювально-демонстраційний, репродуктивний, дослідницький, метод проблемного викладання.

Методи контролю: усний, письмовий, тестовий, практичний.

Форми підсумкового контролю: екзамен (семестр 1).

Засоби діагностики успішності навчання: індивідуальні завдання, вправи, перелік питань, комплекти тестових завдань для тематичного та підсумкового контролів.

Мова навчання:  українська.