Дисципліна вільного вибору студентів спеціальної професійної підготовки здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» факультету ринкових, інформаційних та інноваційних технологій (ДВСПП)
ОПИС МОДУЛЯ
Назва дисципліни: Конструювання апаратних засобів.
Тип модуля: вільного вибору студента.
Семестри: 7
Обсяг модуля: загальна кількість годин – 180; кількість кредитів ЄКТС – 6.
Результати навчання:
знати: сучасні методи та засоби конструювання ЕОМ; традиційну та перспективну елементну базу ПК; основні види розрахунків на тепло-, вібро-, перешкодостійкість , надійність;
вміти: користуватися ПК, як засобом моделювання вузлів та конструкцій, що проектуються; розробляти конструкторську та технологічну документації; працювати з технічною літературою, довідниками, стандартами, документацією; користуватися пакетами прикладних програм трасування печатних плат, надійності, розрахунку теплового режиму, віброміцності і т.ін.
Програмні результати навчання: ПРН 13, ПРН 35.
Необхідні обов’язкові попередні та супутні модулі (пререквізити і кореквізити): вища та прикладна математика, основи програмування.
Зміст навчального модуля: Основні стадії та етапи проектування Види виробів. Види випробувань. Види проектних документів. Групи експлуатації ЕОМ. Системний підхід до проектування. Конструкційні матеріали. Елементна база ЕОМ. Конструювання печатних плат. Конструювання з урахуванням перешкод. Конструювання нестаціонарних ЕОМ. Конструкційні системи ЕОМ. Конструювання та технологія електричних з'єднань в ЕОМ. Компоновка, розміщення та трасування елементів конструкцій. Надійність в ЕОМ. Конструювання з урахуванням теплових режимів.
Види навчальних занять: лекція, лабораторне, консультація.
Форми навчання: денна, заочна, заочна (дистанційна).
Методи навчання: словесний, пояснювально-демонстраційний, репродуктивний, дослідницький, метод проблемного викладання.
Методи контролю: усний, письмовий, тестовий, практичний.
Форми підсумкового контролю: залік (семестр 7).
Засоби діагностики успішності навчання: індивідуальні завдання, вправи, перелік питань та комплекти тестових завдань для тематичного та підсумкового контролів.
Мова навчання: українська.