Дисципліна вільного вибору студентів спеціальної професійної підготовки здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» факультету ринкових, інформаційних та інноваційних технологій (ДВСПП)
ОПИС МОДУЛЯ
Назва дисципліни: Автоматизація бухгалтерського обліку і аудиту.
Тип модуля: вільного вибору студента.
Семестри: 8
Обсяг модуля: загальна кількість годин – 180; кількість кредитів ЄКТС – 6.
Результати навчання:
знати: основи ведення бухгалтерського обліку; класифікацію систем автоматизації бухгалтерського обліку; ведення обліку в системі „1С: Підприємство”; перевірку та контроль інформації в системі адміністрування „1С: Підприємство”; вбудовану мову програмування „1С: Підприємство”;
вміти: застосовувати знання з бухгалтерського обліку при розробці автоматизованих робочих місць бухгалтера; вести інформаційну базу в системі „1С: Підприємство”; змінювати, настроювати та створювати конфігурації для потреб підприємств в системі „1С: Підприємство”; користуватися вбудованими засобами контролю та перевірки цілісності інформації в системі „1С: Підприємство”; створювати механізми контролю правильності роботи користувача в системі „1С: Підприємство”; виконувати адміністрування та моніторинг роботи системи „1С: Підприємство”.
Програмні результати навчання: ПРН 12, ПРН 35.
Необхідні обов’язкові попередні та супутні модулі (пререквізити і кореквізити): вища та прикладна математика, основи програмування.
Зміст навчального модуля: Основні визначення. Класифікація автоматизованих систем. Діаграми потоків даних в бухгалтерському обліку. Види рахунків. План рахунків. Відображення господарських операцій на рахунках. Синтетичний та аналітичний облік. Класифікація засобів підприємства. Концепція побудови автоматизованих систем бухгалтерського обліку. Робота користувача в системі „1С: Підприємство”. Адміністрування системи „1С: Підприємство”. Базові та похідні типи даних в „1С: Підприємство”. Шаблони. Настройка та використання. Моніторинг роботи системи „1С: Підприємство”. Об’єкти метаданих системи „1С: Підприємство”. Документи – діалог, модуль, проведення. Звіти та обробки в системі „1С: Підприємство”. Використання конструкторів для створення та зміни метаданих.
Види навчальних занять: лекція, лабораторне, консультація.
Форми навчання: денна, заочна, заочна (дистанційна).
Методи навчання: словесний, пояснювально-демонстраційний, репродуктивний, дослідницький, метод проблемного викладання.
Методи контролю: усний, письмовий, тестовий, практичний.
Форми підсумкового контролю: екзамен (семестр 8).
Засоби діагностики успішності навчання: індивідуальні завдання, вправи, перелік питань та комплекти тестових завдань для тематичного та підсумкового контролів.
Мова навчання: українська.