Обов’язкова анотована дисципліна здобувачів освітнього ступеня «магістр» освітньо-професійної програми
КОМП’ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ
ОПИС МОДУЛЯ
Назва модуля: Програмовані пристрої зв’язку з об’єктом (Магістр)
Тип модуля: обов’язковий.
Семестри: 1
Обсяг модуля:загальна кількість годин – 180; кількість кредитів ЄКТС – 6.
Результати навчання:
Знати: типові структурні схеми пристроїв зв’язку з об’єктом, що застосовуються в інформаційно-вимірювальних та керуючих системах, фізичних принципів отримання інформації про стан об'єктів та керування ними, стандартних інтерфейсів, які застосовуються в пристроях зв’язку з об’єктом, сучасної елементної бази для розробки ППЗО;
вміти самостійно проектувати різноманітні типи ППЗО.
Програмні результати навчання: ПРН 10, ПРН 17.
Необхідні обов’язкові попередні та супутні модулі (пререквізити і кореквізити): технологія проектування програмних систем.
Зміст навчального модуля:Основні структурні схеми ППЗО. Збирання інформації і вимірювальні сигнали. Фізичні основи отримання інформації. Аналогові тракти ППЗО. Вимірювальні перетворювачі. Нормування сигналів вимірювальних перетворювачів. Частотна фільтрація сигналів. Практична реалізація частотних фільтрів. Цифро-аналогове перетворювання. Аналого-цифрове перетворювання. Застосування ППЗО для керування зовнішніми виконуючими пристроями. Застосування широтно-імпульсної модуляції у вихідних сигналах ППЗО. Канали передавання даних. Апаратура передавання даних. Інтерфейси мікроконтролерних систем.
Види навчальних занять: лекція, лабораторне, консультація.
Форми навчання: денна.
Методи навчання: словесний, пояснювально-демонстраційний, репродуктивний, дослідницький, метод проблемного викладання.
Методи контролю: усний, письмовий, тестовий, практичний.
Форми підсумкового контролю: екзамен, курсовий проект (семестр 1).
Засоби діагностики успішності навчання: індивідуальні завдання, вправи, перелік питань та комплекти тестових завдань для тематичного та підсумкового контролів.
Мова навчання:українська.