КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

Дисципліна вільного вибору студентів спеціальної професійної підготовки здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» навчально-наукового інституту інженерії та інформаційних технологій (ДВСПП)

ОПИС МОДУЛЯ

Назва дисципліни Електротехнологічне обладнання і освітлення.

Тип модуля: вільного вибору студента.

Семестр 8.

Обсяг модуля: загальна кількість годин – 180 ; кількість кредитів ЄКТС – 6.

Результати навчання:

знати: основні типи електротехнологічних установок; принципи дії і використання електротехнологічних установок; принципи побудови силових електричних кіл і систем керування; методи забезпечення електромагнітної сумісності з мережею живлення;

вміти продемострувати: здатність до тестування, дослідження, перевірки і експлуатації електротехнологічних установок; готовність до проектування та модернізації установок; здатність до впровадження розроблених технічних рішень і проектів; здатність до підготовки вихідних даних для складання планів і кошторисної документації;

здатен продемонструвати: навички роботи з різними типами електротехнологічних установок.

Програмні результати навчання: ПРН 16.

Необхідні обов’язкові попередні та супутні модулі (пререквізити і кореквізити): вища математика, фізика, теоретичні основи електротехніки, електричні системи та мережі, електричні машини.

Зміст навчального модуля: Фізичні основи електротехнологій і опис основних типів електротехнологічних установок Установки нагрівання опором. Установки контактного зварювання. Дугові електрозварювальні установки. Установки електродугового нагрівання. Електросвітлові установки. Конструкція, принцип дії та характеристики основних видів електричних ламп. Електролізні установки. Установки електрохімічної обробки матеріалів. Електророзрядні установки. Променеві установки. Плазмові установки для електрофізичної обробки. Лазерні установки для електрофізичної обробки. Імпульсні установки. Установки діелектричного нагрівання.

Види навчальних занять: лекція, лабораторне, консультація.

Форми навчання: денна.

Методи навчання: словесний, пояснювально-демонстраційний, репродуктивний, метод проблемного викладання.

Методи контролю: усний, письмовий, тестовий.

Форми підсумкового контролю: залік (семестр 8).

Засоби діагностики успішності навчання: питання для модульного та підсумкового контролю, тести,  завдання для контрольної роботи,  індивідуальне завдання.

Мова навчання:  українська.