Обов’язкова анотована дисципліна здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» освітньо-професійної програми
ЕЛЕКТРОННІ ПРИСТРОЇ ТА СИСТЕМИ
ОПИС МОДУЛЯ
Назва дисципліни: Теорія електричних та електронних кіл.
Тип модуля: обов’язковий.
Семестри: 3, 4.
Обсяг модуля: загальна кількість годин – 360 ; кількість кредитів ECTS – 12.
Результати навчання:
знати: методи аналізу усталених і перехідних процесів в лінійних електричних та електронних колах із зосередженими параметрами; перебіг енергетичних процесів в електричних колах;
вміти: викладати основи електротехніки та електроенергетики згідно затверджених навчальних програм;
здатен продемонструвати практичне застосування методів моделювання і розрахунку процесів у технічних пристроях, принцип дії яких заснований на використанні електромагнітних явищ, володіти засобами сучасної обчислювальної техніки для розрахунку електричних та магнітних кіл, методами розрахунку усталених режимів в лінійному електричному колі, в якому діють джерела постійних, синусоїдних, або періодичних несинусоїдних сигналів та перехідних процесів в лінійному електричному колі:
Програмні результати навчання: ПРН-10, ПРН 12, ПРН 22.
Необхідні обов’язкові попередні та супутні модулі (пререквізити і кореквізити): фізика, вища математика, напівпровідникові прилади
Зміст навчального модуля: Розрахунок простих електричних кіл постійного струму. Розрахунок складних електричних кіл постійного струму. Символічний метод розрахунку кіл синусоїдного струму. Резонансні явища в колах синусоїдного струму. Iндуктивно-зв’язані кола синусоїдного струму. Трифазні кола синусоїдного струму. Електричні кола періодичного несинусоїдного струму. Перехідні процеси в лінійних електричних колах.
Види навчальних занять: лекція, практичне, лабораторне, консультація.
Форми навчання: денна.
Методи навчання: словесний, пояснювально-демонстраційний, репродуктивний, метод проблемного викладання.
Методи контролю: усний, письмовий, тестовий. лабораторний
Форми підсумкового контролю: залік (семестр 3), екзамен (семестр 4).
Засоби діагностики успішності навчання: питання для модульного та підсумкового контролю, тести, завдання для розрахунково-графічної роботи, індивідуальне завдання.
Мова навчання: українська.