КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

Обов’язкова анотована дисципліна здобувачів освітнього ступеня «магістр» освітньо-професійної програми

ЕЛЕКТРОПОБУТОВА ТЕХНІКА

ОПИС МОДУЛЯ

  

Назва дисципліни: Інженерне проектування та розрахунок складної ЕПТ.

Тип модуля: обов'язковий.

Семестр: 1.

Обсяг модуля: загальна кількість годин - 180; кількість кредитів ЄКТС - 6.

Результати навчання:

знати: зміст і особливості організаційних і науково-методичних етапів створення машин, починаючи з питання вибору оптимального технічного рішення і закінчуючи методами конструктивного оформлення і компонування вузлів машин; сучасні методи пошуку нових технічних рішень а також типових методик розрахунку робочих органів і вузлів електропобутової техніки;

вміти: безпосередньо виконувати частини проектних робіт по розробці і модернізації електропобутової техніки; здійснювати пошук необхідної науково-технічної інформації, проводити передпроектні дослідження і виконувати необхідні для проектування розрахунки;

володіти: сучасними методиками розрахунку та проектування електромеханічних вузлів побутових машин і приладів;

здатен продемонструвати: здатність здійснювати технічне та методологічне керівництво напрямками проектування; здатність розраховувати енергетичні характеристики електроприводів; розробляти рекомендації щодо впровадження нового виду електропобутової техніки.

Програмні результати навчання: ПРН 1, ПРН 4, ПРН 7, ПРН 20.

Необхідні обов'язкові попередні та супутні модулі (пререквізіти і кореквізіти): Методологія сучасних наукових досліджень з основами інтелектуальної власності, Охорона праці в галузі та цивільний захист, Електропобутова техніка.

Зміст навчального модуля: Організація процесу проектування. Техніко-економічна оцінка та шляхи забезпечення якості розроблюваної техніки. Науково-технічна творчість невід'ємна складова сучасного інженерного проектування. Технічні системи та системний підхід в проектуванні. Інтенсивні методи пошуку нових технічних рішень. Основи художнього конструювання. Розрахунки робочих органів пральних і віджимних машин. Розрахунки і конструювання робочих органів віджимних і прасувальних пристроїв. Розрахунки і конструювання виконавчих механізмів машин обробки матеріалів різанням. Розрахунки і конструювання виконавчих механізмів змішувальних пристроїв.

Види навчальних занять: лекція, лабораторне, консультація.

Форми навчання: денна, заочна, заочна (дистанційна).

Методи навчання: словесний, пояснювально-демонстраційний, репродуктивний, дослідницький, метод проблемного навчання.

Методи контролю: усний (опитування), тестовий, лабораторний, письмовий (звіт).

Форми підсумкового контролю: екзамен (семестр 1).

Засоби діагностики успішності навчання: перелік питань, комплекти тестових завдань для поточного, модульного, підсумкового контролю.

Мова навчання: українська.