КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

Умови для навчання здобувачів вищої освіти

Київського національного університету технологій та дизайну

Київський національний університет технологій та дизайну (КНУТД) розташовано у центральному районі м. Києва (6 факультетів і 2 навчально-наукових інститута) та м. Черкасах (1 факультет). За багаторічну історію існування та розвитку університет сформував потужну матеріально-технічну базу, яка розташована на земельних ділянках загальною площею 14,68 га.

Матеріально-технічна навчальна база університету охоплює 8 навчальних корпусів та навчально-науковий комплекс загальною площею 57598,3 м2. Окрім того, на земельній ділянці університету розташовані відкриті спортивні споруди (стадіон) з біговими доріжками та футбольним полем, на якому проводяться заняття з фізичної підготовки студентів. Матеріально-технічна база університету – це не тільки будівлі та земельні ділянки, а й велика кількість інженерних мереж та обладнання, які забезпечують функціонування всього навчального комплексу.

Університет має 7 гуртожитків загальною площею 35979,3 м2 та спортивно-оздоровчий табір «Молодіжний», який розташовано в с. Плюти Київської області.

Згідно з санітарними нормами всі гуртожитки забезпечені гарячим і холодним водопостачанням, централізованим опаленням, енергопостачанням. Протягом 2-3 останніх років у всіх гуртожитках проведений капітальний ремонт. На кожному поверсі гуртожитків є кімнати спеціального призначення (для умивання, прання, сушіння білизни, відпочинку та навчально-наукової роботи, туалети, кухні, душові). Усі приміщення гуртожитків забезпечені цілодобовою охороною, протипожежною та охоронною сигналізацією, тривожною кнопкою виклику наряду поліції.

З метою вдосконалення навчального процесу та підвищення рівня підготовки фахівців створено матеріально-технічні умови для здійснення цільових фундаментальних, пошукових та прикладних наукових досліджень (майстерні та лабораторії) з використанням сучасних інформаційних технологій та програмного забезпечення.

Комп’ютерну мережу КНУТД адаптовано через Українську науково-освітню мережу «Уран» до інформаційних ресурсів пан’європейської науково-освітньої мережі GEANT 2 на швидкості до 1 Gbit/с через оптико-волоконну лінію зв’язку. Гуртожитки університету об`єднані в єдину локальну мережу та забезпечені доступом до Інтернет.

Завдяки використанню сучасних інформаційних технологій забезпечено цілодобовий доступ студентів КНУТД до модульного середовища освітнього процесу, каталогу науково-технічної бібліотеки, електронного репозитарію університету та інших ресурсів, що містять необхідну навчально-методичну інформацію.

В університеті впроваджено систему електронного документообігу, роботу якої підтримують такі інформаційно-комп’ютерні системи: модульне середовище освітнього процесу; автоматизована система планування, організації, управління та контролю навчального процесу АКС ВНЗ «iZETA»; система Education; система фінансового менеджменту; корпоративна електронна пошта; електронний журнал контролю академічної успішності студентів, електронний депозитарій та каталог науково-технічної бібліотеки, система АСКОЕ, система «Антиплагіат» тощо.

Для представлення університету в глобальній мережі Інтернет функціонує і постійно оновлюється офіційний Інтернетсайт КНУТД, який представлено трьома мовами (українською, англійською, російською) та розміщено за адресою knutd.edu.ua, а також сторінки у соціальних мережах Facebook (українською та англійською мовами), Twitter, Google+, Youtube, Instagram, LinkedIn.