КНУТД СЕРЕД ТОП-100 КРАЩИХ ДИЗАЙНЕРСЬКИХ ШКІЛ СВІТУ
КНУТД

Київський національний університет технологій та дизайну
Умови для навчання здобувачів вищої освіти
Київського національного університету технологій та дизайну

Київський національний університет технологій та дизайну (КНУТД) розташовано у центральному районі м. Києва (6 факультетів і 2 навчально-наукових інститута) та м. Черкасах (1 факультет). За багаторічну історію існування та розвитку університет сформував потужну матеріально-технічну базу, яка розташована на земельних ділянках загальною площею 14,68 га.

Матеріально-технічна навчальна база університету охоплює 8 навчальних корпусів та навчально-науковий комплекс загальною площею 57598,3 м2. Окрім того, на земельній ділянці університету розташовані відкриті спортивні споруди (стадіон) з біговими доріжками та футбольним полем, на якому проводяться заняття з фізичної підготовки студентів. Матеріально-технічна база університету – це не тільки будівлі та земельні ділянки, а й велика кількість інженерних мереж та обладнання, які забезпечують функціонування всього навчального комплексу.

Університет має 7 гуртожитків загальною площею 35979,3 м2 та спортивно-оздоровчий табір «Молодіжний», який розташовано в с. Плюти Київської області.

Згідно з санітарними нормами всі гуртожитки забезпечені гарячим і холодним водопостачанням, централізованим опаленням, енергопостачанням. Протягом 2-3 останніх років у всіх гуртожитках проведений капітальний ремонт. На кожному поверсі гуртожитків є кімнати спеціального призначення (для умивання, прання, сушіння білизни, відпочинку та навчально-наукової роботи, туалети, кухні, душові). Усі приміщення гуртожитків забезпечені цілодобовою охороною, протипожежною та охоронною сигналізацією, тривожною кнопкою виклику наряду поліції.

З метою вдосконалення навчального процесу та підвищення рівня підготовки фахівців створено матеріально-технічні умови для здійснення цільових фундаментальних, пошукових та прикладних наукових досліджень (майстерні та лабораторії) з використанням сучасних інформаційних технологій та програмного забезпечення.

Комп’ютерну мережу КНУТД адаптовано через Українську науково-освітню мережу «Уран» до інформаційних ресурсів пан’європейської науково-освітньої мережі GEANT 2 на швидкості до 1 Gbit/с через оптико-волоконну лінію зв’язку. Гуртожитки університету об`єднані в єдину локальну мережу та забезпечені доступом до Інтернет.

Завдяки використанню сучасних інформаційних технологій забезпечено цілодобовий доступ студентів КНУТД до модульного середовища освітнього процесу, каталогу науково-технічної бібліотеки, електронного репозитарію університету та інших ресурсів, що містять необхідну навчально-методичну інформацію.

В університеті впроваджено систему електронного документообігу, роботу якої підтримують такі інформаційно-комп’ютерні системи: модульне середовище освітнього процесу; автоматизована система планування, організації, управління та контролю навчального процесу АКС ВНЗ «iZETA»; система Education; система фінансового менеджменту; корпоративна електронна пошта; електронний журнал контролю академічної успішності студентів, електронний депозитарій та каталог науково-технічної бібліотеки, система АСКОЕ, система «Антиплагіат» тощо.

Для представлення університету в глобальній мережі Інтернет функціонує і постійно оновлюється офіційний Інтернетсайт КНУТД, який представлено трьома мовами (українською, англійською, російською) та розміщено за адресою knutd.edu.ua, а також сторінки у соціальних мережах Facebook (українською та англійською мовами), Twitter, Google+, Youtube, Instagram, LinkedIn.