КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

Проєкт К2 – SEAL-NR

Розвиток навичок адаптивного лідерства в новій реальності

Номер проєкту: 101193445

Партнери проєкту

Команда проєкту

Реєстраційна карта проєкту

Тривалість проєкту: 36 місяців

Початок проєкту: 01.02.2025 р.

Завершення проєкту: 31.01.2028 р.

Бенефіціар - Міжнародний Балканський університет 

Метою проекту SEAL-NR є розвиток, шляхом використання технологій віртуального обміну та створення віртуального хабу, системи міжнародного співробітництва в галузі освіти між університетами та молодіжними організаціями з різних країн, орієнтованих на молодь загалом. і зокрема мігрантів, які допоможуть цій молоді через інтерактивну систему онлайн-навчання отримати інформаційну та психологічну підтримку, розвинути digital та soft навички для майбутнього, підвищити обізнаність щодо технологій політики ЄС у сфері підприємництва та цифрові трансформації, що в свою чергу дозволить подолати розрив між вимогами сучасного ринку праці та освітніми процесами та підвищити рівень володіння навичками 21 століття.

Очікувані результати: Проєкт SEAL-NR використовує як синхронні, так і асинхронні технології віртуального обміну (VE) для формування навичок ХХІ-го століття серед освітян і молоді. Ініціатива, орієнтована на 250 репетиторів і 2500 молодих людей віком від 16 до 30 років з різних соціально-економічних верств у Польщі, Латвії, Північній Македонії, Україні та Азербайджані, сприяє розвитку цифрових навичок і навичок спілкування, полегшує психологічну адаптацію до надзвичайних ситуацій і стимулює підприємницьку діяльність.

Структурований навколо трьох ключових компонентів, проєкт пропонує:

1) передове навчання технологій VE для фасилітаторів, підвищення їхньої здатності використовувати цифрові платформи та адаптувати освітні продукти для онлайн-форматів;

2) розвиток навичок молоді через 16 тренінгів, які розподіляють фокус між «Навичками ХХІ-го століття» та «Соціально-психологічною адаптацією», спрямованими на розвиток критичного мислення, медіаграмотності та працевлаштування в цифровій економіці;

3) Створення Європейського віртуального центру освіти та адаптації в надзвичайних ситуаціях у KNUTD, який стане центральним ресурсом для онлайн-курсів і безперервних навчальних матеріалів. Проведення Міжнародного конкурсу бізнес-ідей додатково  стимулюватиме інновації та практичне застосування набутих навичок.

 

ВЕБ-САЙТ

МИ У ФЕЙСБУЦІ

МИ В ІНСТАГРАМ

МИ В LINKEDIN

МИ В YOUTUBE

 

 

Робочі зустрічі:

 

https://knutd.edu.ua/pod-ta-publkats/news/18864/

https://knutd.edu.ua/pod-ta-publkats/news/18866/

https://knutd.edu.ua/pod-ta-publkats/news/18868/

https://knutd.edu.ua/pod-ta-publkats/news/18870/