21 вересня 2011 року в рамках Регіональної зустрічі Міністрів освіти з питань реалізації Європейського простору вищої освіти «Education Systems in Europe in the 21st Century» Київський національний університет технологій та дизайну відвідала делегація з Республіки Казахстан.

У складі делегації з Казахстану були:

1. Серік Омібаєв – директор Департаменту вищої та післядипломної освіти Міністерства освіти і науки Республіки Казахстан, м. Астана
  2. Аділбек Батабєков – ректор Казахської академії транспорту та комунікацій ім. М. Тинишпаєва, м. Алмати.

Під час зустрічі учасники обмінялися досвідом з питань впровадження Болонської системи в навчальний процес вищих навчальних закладів Казахстану та України.

23.09.2011