Студентська рада КНУТД засуджує вчинок студентки Києво-Могилянської академії

Той факт, що такої некоректної поведінки припустилася саме студентка обурює студентський загал нашого університету. Адже саме студентство – це прогресивний осередок молоді та люди, що визначатимуть майбутнє України. І ми не бажаємо майбутнього, в якому питання вирішуються шляхом таких хуліганських вчинків, які компрометують в очах суспільства нашу студентську молодь та свідчать про невміння вирішувати питання цивілізованими методами. Для цього існує такий інститут, як студентське самоврядування, через органи  якого є можливість обґрунтувати і донести свою думку як до керівництва того чи іншого навчального закладу, так і до керівників держави. Проте інцидент, що стався, важко оцінити, як спробу вирішити питання конструктивним шляхом, для чого є всі можливості, наприклад, відкрите висловлення своєї думки, до чого закликає Міносвти на своєму веб-сайті, а більш скидається на виконання політичного замовлення. Ми висловлюємося за те, що використання студентства для досягнення таких цілей неприпустимо і щиро бажаємо і сподіваємося на те, що такі норми поведінки повинні залишитися в минулому. Адже вища освіта та політика несумісні.

Голова студентської ради
КНУТД Качковська Світлана Володимирівна