Професор Херш Чадха стажує студентів Київського національного університету технологій та дизайну

З 26 вересня по 14 жовтня 2011 року студенти Київського національного університету технологій та дизайну мають можливість прослухати майстер-класи відомого спеціаліста в сфері фотомодельного мистецтва професора Херш Чадха (Індія), який прибув до Києва на запрошення ректора КНУТД Івана Михайловича Грищенка.

У перший день свого перебування професора прийняв проректор з науково-педагогічної і виховної роботи та міжнародних зв’язків професор, д.т.н. Панасюк І.В. На зустрічі були присутні керівники підрозділів університету, відповідальні за прийом високого гостя.

Заняття пройдуть в аудиторіях університету та на пленері. Своє знайомство з групою студентів факультету дизайну Х. Чадха провів у спеціалізованій мультимедійній аудиторії виставкових технологій (01-193) і відразу викликав інтерес слухачів своїм глибоким знанням предмету, вмінням коротко і дохідливо пояснювати складні питання, простотою та душевністю спілкування.

26.09.2011