Подорож до Чернігова

25 вересня завдяки профкому університету співробітники кафедр та підрозділів здійснили безкоштовну подорож до Чернігова, одного з найдавніших міст України. Саме у ці вересневі вихідні відзначався День міста. Чернігів має більш ніж тисячолітню історію і надзвичайно багатий на історико-архітектурні пам'ятки. Під час цікавої, змістовної екскурсії співробітники університету оглянули старовинну частину міста над Десной, Спасо-Преображенський та Борисоглібський собори, побудовані чернігівськими князями в XI-XII ст. за часів Київської Русі, Колегіум, споруджений на кошти гетьмана Мазепи, побачили пам'ятники Т. Шевченкові, І. Мазепі, відвідали Антонієві печери, Ільїнський та Успенський монастирі, здійснили прогулянку затишними парками міста.

27.09.2011