Міжнародна конференція

6-7 жовтня 2011 року в Київському національному університеті технологій та дизайну відбулася І Міжнародна науково-практична конференція «Ефективність організаційно-економічного  механізму інноваційного розвитку вищої освіти України» за сприяння Міністерства освіти і науки, молоді та спорту україни, Національної академії педагогічних наук україни, Хмельницького національного університету та Інституту вищої освіти НАН України.

В роботі конференції взяли участь к.т.н., доцент, Народний депутат України, в.о. Голови комітету ВРУ з питань науки і освіти Луцький М.Г.,  радник Міністра освіти і науки, молоді та спорту України, 1-й заступник голови комітету ВР з питань освіти та науки  Баранов-Мохорт С.М., а також міжнародні делегації з Росії, Німеччини, В’єтнаму, Словацької Республіки, та ряд вищих навчальних закладів України, зокрема Київський національний торговельно-економічний університет, Національний університет «Львівська політехніка», Чернігівський державний інститут економіки і управління, університет економіки і права «Крок», Українсько-американський гуманітарний інститут «Вісконського міжнародного університету (США) в Україні, Херсонський національний технічний університет, Національний інститут стратегічних досліджень.

Конференція працювала за наступними секціями:

Секція 1. Економічна політика держави щодо забезпечення доступу до якісної вищої освіти. Керівники секції: Луговий В.І., д.п.н., професор, академік НАПН України, віце-президент Національної академії педагогічних наук України, директор Інституту вищої освіти НАПН України, Заслужений працівник освіти України та ДЕНИСЕНКО М.П., д.е.н., професор, Київський національний університет технологій та дизайну, кафедра економіки, обліку і аудиту.

Секція ІІ. Економічні фактори впливу на розвиток  вищої освіти. Керівники секцій: СКИБА М.Є., д.т.н., професор, член-кореспондент НАПН України, ректор Хмельницького національного університету, Заслужений працівник освіти України та ІГНАТЬЄВА І.А., д.е.н,, професор, завідувач. кафедри менеджменту сфери послуг Київського національного Університету технологій та дизайну.

Секція ІІІ. Проблеми і шляхи модернізації економічного механізму функціонування вищої освіти. Керівники секцій: Грищенко І.М., д.е.н., професор, член-кореспондент  НАПН України, ректор Київського національного університету технологій та дизайну, Заслужений працівник освіти України. Йохна М.А., к.т.н., професор, проректор з науково- педагогічної роботи і міжнародних зв’язків, завідуючий кафедри менеджменту Хмельницького національного університету

Секція IV. Автономний університет у системі сучасних суспільно-економічних відносин. Керівники секцій: ВІТРЕНКО Ю.М., к.е.н., доцент, провідний науковий співробітник Інститут вищої освіти НАПН України, Заслужений економіст України, Інститут вищої освіти НАПН України та  ВОЙНАРЕНКО  М.П., д.е.н., професор, Заслужений діяч науки і техніки України, проректор з науково-педагогічної роботи   Хмельницького національного університету.

Фоторепортаж:

Реєстрація учасників

Гості конференції

Відкриття конференції

Виступ Ректора КНУТД, д.е.н., проф.. Грищенка І. М.

Виступ народного депутата України Луцького М. Г.

Виступ Народного депутата України Баранова-Мохорта С. М.

Виступ 1-го проректора Санкт-Петербурзького державного університету технології і дизайну проф. Доброштан В. М.

Привітання директора науково-дослідного інституту шкіри  та взуття (В’єтнам) проф. Нго Дай Кіанг

Виступ професора університету прикладних наук м. Майнц (Німеччина) Хендріка Досса

Привітання вчених академії наук Словацької республіки, Петер Копчанський

Виступ к.е.н., доц. Заслуженого економіста України Вітренка Ю. М.

Пленарне засідання

Виступ д.п.н., проф., академіка НАПН України Лугового В. І.

Виступ ректора Хмельницького національного університету д.т.н., проф. Скиби М. Є.

Виступ проректора з науково-педагогічної роботи Хмельницького національного університету д.е.н., проф. Войнаренка М. П.

07.10.2011