Конференція 13-14 жовтня

Шановні науковці, викладачі, аспіранти та представники наукових та студентських самоврядних організацій!

Запрошуємо Вас взяти участь у конференції

«Досвід, проблеми та перспективи розвитку студентського самоврядування, наукових товариств студентів та аспірантів, активізація науково-дослідницької роботи студентів»,

яка відбудеться 13-14 жовтня 2011 року

Місце проведення : Київський національний університет технологій та дизайну, м. Київ, вул. Немировича-Данченка, 2.

Метою конференції є підвищення наукової активності студентів, взаємозбагачення наукового досвіду та розвитку творчих контактів, необхідних для формування майбутніх фахівців та науковців.

Організатором конференції виступає Наукове товариство студентів та аспірантів Київського національного університету технологій та дизайну (НТСА КНУТД) у співпраці з Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, ГО «Інститут громадського лідерства», м. Львів; МГО «Українська асоціація студентського самоврядування», м. Київ; ДОМГО «Донбаська асоціація розвитку студентського самоврядування»; Приазовський державний технічний університет.

Даний захід пройде у вигляді доповідей молодих науковців, з подальшим обговоренням ідей та перспективних проектів. Теми до обговорення:

• Участь бізнес-інкубаторів та наукових парків у діяльності наукових товариств, їх вплив на розвиток молодіжної науки;
  • Формування та структура наукових об’єднань;
  • Тенденції у навчальній та науковій діяльності студентів та вплив на них наукових об’єднань;
  • Мотивація молодих науковців та роль у ній наукових об’єднань;
  • Джерела фінансування проектної діяльності наукових об’єднань;
  • Співпраця наукових об’єднань та громадських організацій;
  • Активізація науково-дослідної роботи студентів;
  • Інше.

До участі запрошуються представники студентських самоврядних організацій, бізнес-інкубаторів, наукових об’єднань ВНЗ України. Для реєстрації необхідно заповнити та надіслати заявку учасника на до 07.10. 2011 року.  Попередня реєстрація є обов’язковою.

Зразок заявки

Додаткову інформацію можна отримати у предстваників оргкомітету:

Наукове товариство студентів та аспірантів КНУТД

м. Київ 01011, вул. Немировича-Данченка, 2, 1 корпус, 5 поверх, каб. 1-0501

(063 267 76 57 Роман Юрійович, 093 450 86 97 Анна Леонідівна),