Іміджевий стиль київського волонтера

Протягом квітня-червня  2011 р. з нагоди майбутнього  фіналу „ЄВРО-2012” відбувся міський конкурс «Іміджевий стиль київського волонтера», який проводився за номінаціями:

1. Емблема (логотип) волонтерського руху м. Києва;
  2. Рекламний плакат «Стань волонтером!»;
  3. Композиція авторських світлин (фото) «Стань волонтером!»;
  4. Форма київських волонтерів;
  5. Форма для вітальних груп черліденгу;
  6. Оформлення місць дислокації волонтерів (інформаційна палатка);
  7. Оформлення міні-подіумів (сцен) для вітальних груп черліденгу;
  8. Рекламний відеоролик «Стань волонтером!»;
  9. Презентаційний відеоролик / слайд-шоу «Наш вищий навчальний заклад у програмі «Київський волонтер».

У результаті експертизи у кожній з 9 номінацій було визначено по три найкращі роботи.

У номінації «Емблема (логотип) волонтерського руху м. Києва» нагороджені:

Першою премією – Нікітіна Олена Олександрівна, студентка КНУТД за проект «Волонтерський смайлик».

Другою премією – Балалаєва Світлана Валеріївна, студентка КНУТД за проект «Волонтерський футбол».

У номінації «Рекламний плакат «Стань волонтером!»» нагороджені:

Другою премією – Смаженко Володимир Сергійович, викладач КНУТД за проект «Волонтерська сутність».

Третьою премією - Задорожна Олеся Олексіївна, студентка КНУТД за проект «Зростання волонтерського руху».

У номінації «Композиція авторських світлин (фото) «Стань волонтером!»» нагороджені:

Першою премією - Радіонова Анна Анатоліївна, студентка КНУТД за проект «Зустріч іноземних гостей».

Другою премією -         Костенко Анна Ігорівна, студентка КНУТД за проект «Слідуй за волонтером».

У номінації «Форма київських волонтерів»:

Перше місце - Володичева Олена Петрівна, викладач КНУТД за проект «Форма та аксесуари київських волонтерів».

Друге місце - Дорохіна Маргарита Василівна, викладач КНУТД за проект «Сафарі».

Третє місцеБендік Євгенія Антонівна, студентка КНУТД за проект «Euro Volonteer»;

Ничай Руслана Тарасівна, студентка КНУТД за проект «Наймодніші волонтери».

У номінації «Форма для вітальних груп черліденгу» нагороджені:

Третє місцеКомарова Алла Євгеніївна, студентка КНУТД за проект «Спортивні візерунки».

20.10.2011