ІГОР ЗВАРИЧ – ПОЧЕСНИЙ ДОКТОР КНУТД

У Київському національному університеті технологій та дизайну відбулася VІІ Міжнародна науково-практична конференція «Ефективність організаційно-економічного механізму інноваційного розвитку вищої освіти».

На конференції був присутній Зварич Ігор Теодорович – промисловець, економіст, професор, політичний діяч. Кандидат економічних наук (2006 р.), доктор політичних наук (2010 р.). Народний депутат України в періоди 2006-2007 та 2011-2012 роки. Ігор Теодорович бере активну участь у науковому і навчально-виховному процесах у Київському національному університеті технологій та дизайну.

Рішенням Вченої ради КНУТД йому було присвоєно звання «Почесний доктор Київського національного університету технологій та дизайну» і нагороджено дипломом та всіма необхідними атрибутами.

Ігор Теодорович подякував родині нашого університету за надану йому честь і також зазначив про подальшу тісну співпрацю на ниві хутрової промисловості.

Щиро вітаємо Зварича Ігоря Теодоровича з присвоєнням такого почесного звання!