Святкування Дня захисника України на кафедрі професійної освіти в сфері технологій та дизайну

З нагоди Дня захисника України на кафедрі професійної освіти в сфері технологій та дизайну відбулися урочистості, в яких прийняли участь студенти третього та четвертого курсів факультету індустрії моди.

Професор Дзира І.Я. надав історичну довідку про виникнення свята та його відзначення в Україні, зокрема серед запорізьких козаків.

Доцент Богославець Л.П. провела етнокультурний екскурс, де присутні занурилися у світ народних обрядів та звичаїв, пов’язаних зі святкуванням Покрови Пресвятої Богородиці.

Колективно виконували стрілецькі народні пісні.

Такі заходи сприяють вихованню патріотизму, збереженню національних звичаїв і традицій, та згуртовують університетський колектив в єдину родину.

17.10.2017