Осінь надихає!.. Кафедра іноземних мов нагороджує переможців та учасників конкурсу «Осінній вернісаж 2017»

З 11 по 18 жовтня 2017 року кафедра іноземних мов Київського національного університету технологій та дизайну проводила конкурс «Осінній вернісаж 2017», в якому взяли участь студенти всіх факультетів. Роботи були виконані із природних матеріалів, а також студенти англійською мовою представляли концепцію своїх робіт.

20 жовтня 2017 року кафедрою іноземних мов було оголошено результати конкурсу «Осінній вернісаж 2017» та проведено нагородження переможців та учасників конкурсу.

У святковій атмосфері роботи студентів-переможців: групи БДР2-16 Волчанюк Дарини, Вікарій Олександри, групи БВск-16 Гльойнік Анастасії - були відзначені дипломами за I місце; студенти групи БДІ2-14: Гайдай Ольга, Кірназ Анна, Коцур Ольга, Мельник Антон, Нопрієнко Наталія, Сарахова Ольга, Сидоренко Марія, Циктор Ганна; групи БДі2-15: Вершиніна Юлія, Шапошник Юлія - були відзначені дипломами за II місце; студенти групи БТ-15, БТск-17: Зимка Анастасія, Павлюк Анна, Соколик Юлія, Хутко Ольга, а також студенти групи БТ-14 – Абросімова Ірина, Дудар Олена - були відзначені дипломами за III місце.

Всі студенти-учасники отримали грамоти за активну участь у конкурсі «Осінній вернісаж 2017» у різних номінаціях та солодкі заохочувальні призи. Студентів вітали директор навчально-наукового інституту сучасних технологій навчання Київського національного університету технологій та дизайну Ігор Васильович Панасюк та завідувач кафедри іноземних мов Київського національного університету технологій та дизайну Юлія Андріївна Бондарчук.

26.10.2017