XXVI (VI) Міжнародний пісенний фестиваль творчої молоді та студентів «Доля» у стінах нашої Альма-матер

В концертній залі Київського національного університету технологій та дизайну вже вдруге було проведено XXVI (VI) Міжнародний пісенний фестиваль творчої молоді та студентів «Доля».

Засновником фестивалю «Доля» є Благодійна організація Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна». Почесним головою журі фестивалю є Президент України 1994-2005 рр. Леонід Кучма, співзасновником та головою журі – народний артист України Мар’ян Гаденко.

Гала-концерт XXVI (VI) Міжнародного пісенного фестивалю творчої молоді та студентів «Доля» пройшов за участю народних артистів України Мар'яна Гаденка, Ольги Макаренко, Олександра Гурця, Анатолія Матвійчука, Ольги Камінської, Євгена Коваленка (ВІА «Кобза»), Олександра Тищенка.

Організація фестивалю була на найвищому рівні: яскраві виступи, професійне виконання пісень, неперевершена постановка номерів, тематичні костюми – вищий пілотаж! Відкрив фестиваль народний артист України Мар’ян Гаденко. Він також разом із заступником директора благодійної організації Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна» Мельник Тетяною нагородили переможців фестивалю та відзначили подяками працівників та студентів нашого Університету: ректора Грищенка І.М., проректора з освітньої діяльності Гаркавенко С.С., начальника відділу міжнародних зв’язків Шульгу В.М., аспірантку Овчаренко О.В., голову студентського самоврядування Кураксіну В.Є., студента 4-го курсу факультету мехатроніки та комп’ютерних технологій Залова Н.З.

У гала-концерті виступила Студія народної пісні «Червона калина» КНУТД, до складу якої входять студенти з чотирьох країн світу, під керівництвом лауреата міжнародних та Всеукраїнських конкурсів Тетяни Кисляк. Пісні в їх виконаннях подарували глядачам незабутні емоції.

Ми пишаємось, що фестиваль «Доля» безпосередньо доторкнувся долі Київського національного університету технологій та дизайну! Сподіваємось, що і наступного року місце проведення фестивалю буде наш Університет.

Інформаційну підтримку забезпечили телеканали ICTV, СТБ, НСТУ, філія ПАТ НСТУ «Центральна дирекція «Українське радіо».

31.10.2017