Участь студентів ФРІІТ у ІХ Міжнародному форумі «Дизайн-освіта 2017»

З 9 по 12 жовтня у Харківській державній академії дизайну і мистецтв відбувся ІХ Міжнародний форум «Дизайн-освіта 2017».

Цього року учасниками форуму були митці, дизайнери, викладачі та студенти з Харкова, Києва, Львова, Одеси, Черкас, Херсона, Кременчука та інших міст України, а також гості з Туреччини, Польщі та Англії.

У рамках форуму відбувся огляд-конкурс дипломних робіт дизайнерських шкіл.

Студенти факультету отримали сертифікати учасника конкурсу кращих дипломних робіт у номінаціях:

• графічний дизайн – Фесенко Анна (дипломний проект спеціаліста «Графічний комплекс для факультету РІІТ» (науковий керівник Попова Ірина Іванівна);
  • інтер'єр – Шведенко Олексій (дипломний проект бакалавра «Дизайн – проект інтер’єрів салону для чоловіків «Barbershop» (науковий керівник Попова Ірина Іванівна);
  • дизайн меблів – Ошовський Станіслав (дипломний проект бакалавра «Дизайн – проект меблів – трансформерів для житлового приміщення» (науковий керівник Попова Ірина Іванівна).

03.11.2017