Екскурсія до Чернівців

За підтримки профкому викладачів та співробітників університету з нагоди 87-річчя КНУТД відбулась екскурсія до Чернівців.

По дорозі до Чернівців група відвідала палацово-парковий комплекс – резиденцію Чечелів у селі Самчики Хмельницької області, де мала можливість ознайомитися з музеєм садибою, яку почав облаштовувати Ян Хоєцький на початку 18 ст.

Резиденція Чечелів

В місті Чернівці відвідали Резиденцію митрополитів Буковини і Далмації, яка є архітектурною перлиною міста, та включена до всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО. Сьогодні — це Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича.

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

Також співробітники університету мали можливість ознайомитись з  центральними вулицями міста, де побачили музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської, міську ратушу, алею зірок – алея майстрів мистецтв Буковини, будівлю художнього музею та багато інших пам’яток міста.

Центральна вулиця міста

Єзуїтськийк костел Серце Ісуса ХІХ ст..

Вірменська церква. Збудована і освячена 1875 року

П’яна церква 1927-1939рр.