СЕМІНАР НА ТЕМУ: «КЛАСИЧНІ ПІДХОДИ ДО ВИГОТОВЛЕННЯ ЧОЛОВІЧИХ ПІДЖАКІВ»

На кафедрі технології та конструювання швейних виробів вже традиційним стало проведення семінарів та круглих столів із залученням провідних фахівців швейної галузі. Цьго разу, для спілкування із зацікавленою аудиторією було запрошено випускника КНУТД, конструктора з багаторічним досвідом роботи, власника підприємства, що спеціалізується на виготовленні чоловічих костюмів представницького класу, Бєлошицького Василя Михайловича. Семінар, що відбувся 26 жовтня на кафедрі ТКШВ, відвідали біля ста чоловік студентської молоді. Василь Михайлович зазначив основні аспекти, які, на його думку, спонукатимуть молодих фахівців до пошуку нових ідей у вирішенні традиційних завдань проектування та виготовлення класичного чоловічого одягу.

08.11.2017