Семінар «Можливості платформи Web of Science для науковця»

8 листопада 2017 року в Київському Національному університеті технологій та дизайну  відбувся семінар «Можливості платформи Web of Science для науковця» (Web of Science Core Collection, Journal Citation Report, EndNote, ResearcherID), доповідач – к.б.н. Ірина Тихонкова, фахівець із навчання Clarivate Analytics.

На семінарі було надано практичні поради щодо роботи з інформаційною платформою Web of Science, її основною колекцією найвпливовіших  видань  Web of Science Core Collection, аналітичним  інструментом  Journal Citation Report. Розглянуто програму для роботи з бібліографією EndNote Online, ідентифікатори науковця ResearcherID та Orcid.

У семінарі приймали участь науковці, аспіранти, докторанти, бібліотекарі університету.

09.11.2017