24 листопада 2011 року в КНУТД відкрилася науково-технічна конференція «Енергоефективність. Проблеми силової електроніки та електротехніки».

Зі вступним словом та привітанням до учасників конференції  звернувся ректор університету – професор Грищенко Іван Михайлович.

В перший день роботи  конференції з доповідями виступили:

–       Кулєшов Юрій Євгенович , проф. кафедри  електроніки та електротехніки КНУТД;

–       Жаркін Андрій Федорович , чл. -кор. НАН ,  заст. директора Інституту електродинаміки НАН України;

–       Рєзцов Віктор Федорович,  чл. -кор. НАН, заст.. директора  інституту відновлювальної енергетики;

–       Недоспасов Ігор Юрійович, генеральний директор фірми «НІК», м.Київ;

–       Денисок Юрій Олександрович, завідувач кафедрою промислової електроніки Чернігівського державного технологічного університету;

–       Федоров Савелій Дмитрович, директор ПНВП «Синапс», м.Київ.

О 15.00 годині було урочисто відкрито нову науково-дослідну лабораторію магістрів зі спеціальності «Електронні пристрої та системи». На відкритті  лабораторії були присутні учасники та гості конференції.

В рамках роботи конференції  о 15.30 розпочав свою роботу круглий стіл «Особливості підготовки магістрів зі спеціальності «Електронні системи».

З доповідями виступили Каплун В.В. , зав. кафедрою електроніки та електротехніки КНУТД; Комаров М.С., професор кафедри електроніки та електротехніки КНУТД;  Даниленко Г.І., технічний директор ПАТ АЕС «Київобленерго»; Яковенко В., Luxoft Ukraine.  Відбулася дружня , плідна  дискусія.

25 листопада 2011 року конференція продовжить свою роботу.

25.11.2011