Вітаємо переможців фестивалю виставкових технологій

Другий Всеукраїнський студентський  фестиваль виставкових технологій «Експо-Зірка» був проведений у рамках міжнародної спеціалізованої виставки «Освіта та кар’єра – День студента-2011» з 17 по 19 листопада 2011 року. Місце проведення: Центр ділового та культурного співробітництва «Український Дім» (м. Київ, вул. Хрещатик, 2).

За результатами конкурсу студенти КНУТД ІІІ-V курсу спеціалізації «графічний дизайн» здобули відповідні місця у  наступних номінаціях:

Номінація «Плакат»: І місце – Газе (V курс), ІІ місце – Доля (V курс), ІІІ місце – Мітричева (V курс).

Номінація «Плакат (за результатами інтернет голосування)»: І місце – Постойко (V курс), ІІ місце – Халепо (V курс), ІІІ місце – Бєлослюдцева (V курс).

Номінація «Фірмовий стиль»: І місце – Лобода (ІV курс), ІІ місце – Онищенко (ІІІ курс.), ІІІ місце – Омельченко (ІІІ курс).

Номінація «Дизайн календарів»: І місце – Костенко (ІV курс), ІІІ місце – Воронюк (ІІІ курс).

Номінація «Дизайн знаків навігаціі»:  І місце – Бєлослюдцева (V курс), ІІ місце – Коломієць (ІІІ курс), ІІІ місце – Щербакова (ІV курс).

02.12.2011