Вітаємо наших іноземних студентів з перемогою

Конкурс на найкраще фото, відео або слоган про освіту в Україні, організований Міністерством освіти і науки України й Українським державним центром міжнародної освіти, завершено.

Компетентне журі до якого ввійшли:

• заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба;
  • начальник Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Міністерства освіти і науки України Ганна Новосад;
  • директор ДП «Український державний центр міжнародної освіти» Олена Шаповалова;
  • народний депутат України, голова підкомітету з питань освіти Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Тарас Кремінь;
  • ректор Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна Віль Бакіров;
  • ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Леонід Губерський;
  • ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігор Цепенда;
  • голова Громадської ради при Міністерстві освіти і науки України Євген Кудрявець.

Нарешті журі оголосило підсумки конкурсу.

МИ ВІТАЄМО!

Нашу студентку Зехру Мелікзаде, яка зайняла перше місце зі своєю відеороботою про те, як освіта об’єднує різні нації та держави.

Ено Еніеокпона, магістра факультету дизайну, за зайняте друге місце з колоритним відеороликом про українську освіту та культуру.

Університетська спільнота вдячна всім учасникам нашого університету і бажає нових злетів та жодних падінь! Київський національний університет технологій та дизайну пишається Вами!

17.12.2017