Інформація про Програму обміну для студентів вищих навчальних закладів країн Євразії та Східної Азії

Управління міжнародного співробітництва повідомляє, що з 1 грудня 2011 р. розпочався конкурс на участь у програмі обміну для студентів вищих навчальних закладів країн Євразії та Східної Азії (Global Ugrad).

Вищезазначена програма є програмою Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США і адмініструється Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX).

Програма обміну для студентів ВНЗ надає можливість студентам першого, другого, третього та четвертого курсів з Азербайджану, Білорусії, Вірменії, Грузії, Казахстану, Республіки Киргизія, Молдови, Російської Федерації, Таджикистану, Туркменістану, України та Узбекистану навчатися протягом одного академічного року в університетах або дворічних чи чотирирічних коледжах США. Учасники відбираються шляхом відкритого конкурсу. Всі витрати по перебуванню в США, включаючи транспортні бере на себе американська сторона.

Більш детальну інформацію щодо вищезазначеної програми можна отримати на веб-сторінці www.irex.ua

13.12.2011