ФАКУЛЬТЕТ РІІТ ПРОВІВ БЛАГОДІЙНУ АКЦІЮ "ПОСПІШАЙ ТВОРИТИ ДОБРО"

Новорічні свята – це час творити добрі справи, дарувати свою любов тим, хто її найбільше потребує. У межах проведення благодійної акції "Поспішай творити добро" 21 грудня 2017 року науково-педагогічні працівники та студенти факультету РІІТ відвідали Черкаський обласний центр дитячої онкології та гематології. До акції, яку провів ФРІІТ, долучилися учні та викладачі Черкаської музичної школи №1 імені М.Лисенка. Студенти та вихованці музичної школи привітали дітей, які перебувають на лікуванні, з Днем св. Миколая, Новим роком, Різдвом Христовим. Звучали народні та естрадні пісні, класична музика, вірші, загадки. Студенти вручили дітям фруктові подарунки, різноманітні ігри, канцтовари.

Родзинкою заходу стала колекція новорічних костюмів (13 виробів), яку студенти та викладачі факультету РІІТ презентували Черкаському обласному центру дитячої онкології та гематології. Колекція створена студентами ФРІІТ за кошти, виручені під час благодійної акції «Діти – майбутнє України» (28.09.17).