Засідання міжкафедрального наукового семінару у спеціалізованій вченій раді Д 26.102.06

4 квітня 2018 р. о 12.30

у конференц-залі КНУТД, 1 корпус, 3-й поверх відбудеться міжкафедральний науковий семінар для попередньої експертизи дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата мистецтвознавства за спеціальністю 17.00.07 – Дизайн, здобувача кафедри дизайну та образотворчого мистецтва Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова.

СОСНИЦЬКОГО Юрія Олександровича

на тему: «ОСОБЛИВОСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ ДИЗАЙН-ОБ’ЄКТІВ ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАТИВНОГО СЕРЕДОВИЩА СУЧАСНОГО МІСТА (ДОСВІД ХАРКОВА)»

Науковий

керівник:

к. мист., проф. Вергунов С.В., проф. кафедри дизайну та образотворчого мистецтва Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова

Рецензенти:

д. арх., проф. Абизов В.А., проф. кафедри дизайну інтер’єру та меблів КНУТД

к. мист., доц. Чернявський К.В., завідувач кафедри рисунка та живопису КНУТД

к.т.н., доц. Сафронова О.О., завідувач кафедри дизайну інтер’єру та меблів КНУТД

30.03.2018